Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem RS 50 jobb mint a TZR 50, olyan szempontból, h az RS jobban megy mint a TZR, de attól függ a TZR szebb sztem. RS hez olcsóbban hozzájutsz, mint egy TZRhez.
Hát nem tudom azt nem hiszem, amikor fémen fékezel akkor szokott darálni (bár elég hülye hangot ad ki és alig alig fog) szóval elég észre vehető ez...
Ez az, amit nem tudok... nézegettem, de nem tűnt deformálódottnak a tárcsa... a kopottsági szintet honnan lehet megállapítani?
nem lehet hogy a tárcsa deformálódott:
Mármint h érted ezt a döcögést? Fékbetét nem kopott el?
Sziasztok! Van egy problémám az RS-emmel... Első fék használatakor "döcög" a motor... Ez miért lehet? Nem nagyon értek még hozzá sajnos, ezért is kérek segítséget. Nem akarom egyből elvinni ilyen-olyan szervízekbe, hogy jól lehúzzanak.
Előre is köszönöm a véleményeket!
Előre:90/80 zr 17
Hátra 110/70vagy60 zr 17

Nekem hátul120as van elölpedig 100as
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem gondolkodok (használt!) Aprilia RS 50 vételén és egy Yamaha TZR 50 vételén nem tudok dönteni mert mindakettő szép is meg jó is nem tudnátok irni hogy mi szól az aprilia vagy a yamaha melett (végsebesség, megbizhatóság, ár-érték arány) a válaszokat előre is köszönöm!
Tisztelettel: Ádám
Ha tudtok légyszi méretet is mondjatok, köszi
Hali!
Sseretnék új papucsokat 2003-as rs 50-re. Az lenne a kérésem/kérdésem, hogy szerintetek melyik lenne a legjobb választás?
A válaszokat előre is köszi!
Üdv
lécci segitsetek hogy hol kapok 2002-es rs-re farokidom matricát léccives FONTOS lenne
heló mindenkinek!

nincs valakinek eladó idom 94-es RS-hez?
annyit kérsz érte amennyit akarsz ugyis van egykét hülye aki megveszi mert nemtudja mennyit érnek szal próbáld meg tedd fel ennyiba
Szia adriboy! az te eresed 170 et ér max :A:A:A szal megveszem akkor ok? mehetek érte? mondjuk holnap?:D
Helo!
Elszeretném adni az adatlapomon található rs-t. Szerintetek irányárnak 260-at kérhetnék. Válaszotokat köszi.
Mi a különbség az RS50 és az 50 ccm-es AF1 között? Melyik jobb?
Mellesleg az ügyvéd ilyenkor nagyzolni akar, és több milliós motorról beszél, meg azt akarja, hogy jó pénzért bízd rá és majd ő elintézi! Az adásvételin rajta van, hogy felelősséget nem vállalsz, ennyi, kész vége!
köszi a véleményeket, nagyon sokat segítenek !
viet nem kell félned semmitől, az ügyvédek is csak lehúzni akarnak...ott van a papíron, hogy FELELŐSSÉGET NEM VÁLLAL akkor semmi gond, akkor sem, ha másképpen van megfogalmazva...

az a három nap csak új motornál van ugyemlékszem nekemis elmondták mikor megvettem.

ne foglalkozz vele, lehúzni akarnak semmi több.
Sziasztok!
Új vagyok, több szempontból is... 3 hete vettem meg első motorom (Aprilia RS50) főleg tanulni, gyakorolni. Valószínűleg lesznek majd kérdéseim egyrészt a motorral, másrészt a motorozással kapcsolatban, ez most amolyan bemutatkozás-féle akarna lenni... :)

További szép estét Nektek!
Attól h az új tulaj balfasz volt és megakasztotta arról nem te tehetsz... Ez már az ő baja, a 6hónap meg hülyeség jóhogynem belehajtok 10ezer kmet és visszaviszem h vegyék vissza mert megállt...
én ezért adtam el úgy az előző motorom h nem adtam meg címet se telefonszámot.csak nevet szül. időt és helyet meg a tanúmnak is
mentsd el a telódba a számát úgy hogy faszkalap vagy vmi és amikor hív fölveszed és félrerakod a telefont
had foggyon a pénze
ez faszság, 6 hónap az rengeteg idő
Tudom, csak attól félek h szakértőket hív és azt is nekem kell kifizetnem.Ja és megkérdeztünk 3 ügyvédet is, mind3 aztmondta hogy vissza kell vennünk a motort beállva, mert ha 6 hónapon belül meghibásodik valami főalkatrész nekem kell kifizetni.... ti hallottatok már ilyet? ez kész, és kénytelenek vagyunk visszavenni a motort.... :S:S