Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem 11000ren megy 100at lehet menne még pirosba is csak nincs szivem odáig húzni
11000-en 105 de nem kell neki sok idő h elérje
semennyit, mert nem megy annyit:)
112 nél mennyit forog? hogy néz ki a géped? mert nemlátok róla egyképet sem és hanyas évjárat?
Az enyémnek olyan 112 körl van a vége arrow rendszerel
hányezres fordulaton viszi nektek a 105öt?
Bátyám is 2 éve vett GSX-Rt (2006ban -.-...) 2004es évjáratot 1.500.000 Ftért, szal 1 millát bukott rajta de naon kellett neki a pénz kültözött külföldre blablabla...., remélem hogy RSecskémnél is ilyen problémák lesznek
Nekem is 105öt megy
95 , de egy karburálás ráférne ment az 105öt is két hónapja Amikor kipucoltuk a karbit állítottunk és rossz felé mentünk el
Sziasztok!

Szabiedem neked mennyit megy a motorod?
SR nem rossz, de ha utána nagyobbat akarsz jobb váltóssal kezdeni
robogót nemvennék csak városi szaladgálásra. Viszont, ha motorozni akarsz megtanulni mindenképp váltós motort vegyél.
Sztem ezzel a rsel vmi van. De ez nem bisztos! 400-ért meg nem tudom sztem bibis a mocc
Oks!
Igazad van am, kösz h segitettél dönteni
rs! robogó jó lesz második motornak ha sok pénzed van de mindenféleképpen váltós motor!
sr-t 2 nap alatt megunod
Kép a két vasról
CSá mindenki!
50ccmes motorra vadászok, mert nyáron kapom jogsimat
Először az RS VS TZR kérdéssel küzdöttem, de aztán RS mellett döntöttem, mert jobban néz ki sztem, teljesítmény meg változó - meg az ember amúgyse azért vesz 50ccmes motort, hogy széthajtsa magát az országúton(habár én akkoris fogom tuningolni - . Most az RS VS SR kérdésben nemtok dönteni Itt van 2 apróhirdetés
RS: http://www.hasznaltauto.hu/2023790_aprilia_rs_2006
SR: http://www.hasznaltauto.hu/1814847_aprilia_sr_2006
Az RS alapból jobban tetszik - sokkal -, de drágább is, meg száznyolcvan vmennyi centimmel aztmondják robogó jobban álna nekem (habár nemtom miaz összfüggés).
SR meg azért jött a képbe mert szintén q**jól néz ki, és amint látható 70ccmnek köszönhetően meg a sok tuningnak bikább, de ebből adódóan több műszaki hibája lehet (nem? ) .
Várom az okos tippeket mert má annyira nemtok dönteni hogy sírok Előre is kösz
Ui.: Akinek megtetszett vmelyik és megveszi örömmel hallom hogy segítettem motoros "karrierjét", csak készüljön egy olyan seggberúgásra, hogy kiköpi a tüdejét köszi
kihalt a fórum
örülök hogy segítettem
Speciális tenk júú! alci
Ez a motor dolog ez hosszú úgyhogy hagyjuk is, az rs sztem 1000x sportosabb viszont a tzr sem szar
jóvan na csak mivel ezaz RS topik így azt akartam fényezni hogy hűde ilyen jó meg olyan jó
mert van mégegy motorod? de ha RS-t nem akarod földhözcsapni akkor gondolom új TZR-t sem szal akkor amivel pályázni voltál az valami régi gép?