Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezért kapni fogok..

okosan pókember!
ugyan srácok...
durca lehet kiscöbröket veri
full herélt kipu,19es karbi 80as hengerszett,malossi mhr replika racing membrán
eddig 6liter alá nem sikerült mennem ezzel a cuccal
300 400 km eket simán elmegyek egy tankkal
Elhiszem, csak számomra ze oylan hihettelen, hogy mondanak iylen 3l-es fogyasztásokat és még érgebben sem tudtam 4,1 l alá vinni. Most négyig teljesen átalakitva. Ez az oka, hogy néha kételkedek az iylen adatokban, de akkor legalább a tiéd keveset eszik.
pedig ez csak 3 at eszik számoltam már ki nemis egyszer és 3 max 3.2 volt talán de 3al mindig megelégszik ha hiszed hanem
Azért kiváncsi lennék arra a 3 literes fogyasztásra. Én 4 liter alatt nem tudok elközlekedni és az 5 litert is benyeli gond nélkül. MOdnjuk mostanában 4-et, de hát alő képtelen vagyok vinni. De ha nincs egy RS szétbarmolva, akkor bíztos semmi gond nincs vele. Ezzel egyet értek maximálisan.
köszi szépen
Köszi!Az enyémben 60-as van megpróbálok nagyobbat tenni bele!
Szia. Nekem 97-es évjáratú a mocim és teljesen gyári . De abban csak fő fúvókát találtam az 65-ös. Szerintem kosz lehet benne. Elősször próbáld meg kimosni utánna meg kifuvatni.
Szia.
http://shop.unas.hu/shop_art.p...
Innen tudsz rendeli. Egy darabot vagy készlettet is.
Sziasztok. Az a helyzet, hogy raktam az RSre egy direktszűrőt, mert a gyáriban szétmállott a szivacs. Nah ezzel csak az a gond, hogy fullad tőle, túl sok levegőt kap. Fúvókázni kellene, de nem tudom honnan szerezhetnék fúvókát, fúvókaszettet.. Most le van ragasztva szigetelővel a légszűrő, hogy kevesebb levegőt kapjon, de néha így is fullad. Szóval ezért kérném a segítségeteket
köszi de jok?
Mi van korpusz? Halottál?
Sziasztok!
Most vettem egy Aprilia RS50-et(1998).Tudna-e valaki segíteni abban,hogy a karbiban hanyas fuvóka van gyárilag?Mert 2000-es forrdulat alatt fullad a motor ,és alapjárat sincs rajta!
enyém a 4,5-öt is..
enyém a 4et is megeszi
nagyon és nagy