Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát reméljük, hogy csak annyi a baja! Mert lehet más is!
próbáltam másikkal is.azzal sem jó.úgyhogy valszek akko akksi lesz
Vagy boritsd be az árokba, azt vegyél új motort!
Pontosan! Bár szerintem egyszerűbb kicserélni, de kinek a pap, kinek a papné !
vagy köss rá egy égőt ha világit akkor oké:D
Biztos, hogy oké? Attól, hogy belenézel, és nincs elszakadva, lehet, hogy rossz! Cseréld ki másikra!
biztosíték oké.akkor valszeg akksi
Biztositékokat nézd meg, vagy esetleg akksi szar (mérd be)
olyan problemám lenne hogy ráadom a gyújtást a motorra se kép se hang.de betolni belehet mintha akksi lenne viszont ha betoltam akkor gondol egyet és minden jo.aztán megint beszarik a következő indulásnál.valakinek valami tanácsa?
csak az a baj hogy nincs a közelben pálya
Emberek vki nyomjon vmi témát!
Azt mondták hogy jól nyomom a motorozást, meg, hogy pályán a helyem!És én ezzel teljes mértékben egyetértek nemhiába olyan a gumi amilyen
Hello van RS 50 eshez használt láncszettem lánckerekekkel. Ha valakit érdekel hívjon olcson adom
mitört volna össze a karbiban? áá...ez nemlehetséges...
és ott nincs is meleg
Ja sztm az lehet h bedugult a karbim és emiatt felmelegedett és valami öszetört benne. Mert ha a gyűrű lenne akkor nem lenne benne kompresszió de van. Na mind1 majd pénteken megy a szervízbe és megnézik h mi a baja.
Jó reggelt!
mi a hülyeség?
Szopjál le! Nem is vérzett!
Ez hülyeség! Szerintem is gyűrű!
elfogyott a kompresszíó......
gyűrű
HAli!
Ma reggel elindultunk Szoboszlóra motoros talira de olyan 30 km után a motorom fogta és egyszercsak megállt A hőfokmérő olyan 90-et mutatott ez ugye nagyon sok! Megálltam 1 esből tovább sehova nem lehetett raknia váltót és nem is indult be. betoltuk úgy ment de nem volt alpjárat. Hazáig birta a gép és mikor megálltam a ház előtt ovlt alapjárat is. Ha indítani akarommikor már lehült nem indul, érdekesen csattog. szerintetek mi a baj?
Üdv!
1 suliba jártok?
ma tiszta agresszív volt suliba 1 gyerekbe úgy beleharapott h vérzett
majd pokember intézi