Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van mert haveromnak gyári kipuff van rajta és jobban megy alul, de az enyém is elviselhető
nekem csak kipuff van, minden más gyári (tudtommal)
Meg egy 250es ETZ blokkal
21es karbival meg nagyobb hengerrel bivaly lenne alul is!
Addig jó, hogy jól megy, de folyottal alul jobban menne!
szia, neked mekkora a főfúvókád? van rajta más tuning is?
Sziasztok! Van egy eladó honda nsr 125 repsol motorom. Motorot beszámítok, csere is érdekel. Nagyon jó állapotú. Új gumi új láncszett, új fényezés. érdeklődni lehet : msn. gabee1204@freemail.hu vagy email-en www.gabee1204@freemail.hu
nekem sportrendszerrel is viszonylag jól megy középen is, de 7500fölött megy nagyon
hali
98-as évjáratú, szívlámpás rs 50-hez keresek első lámpabúrát!
ha vkinek van eladó, felesleges, vagy tudna szerezni azt megköszönném!
itt elértek: polanyi@vipmail.hu
köszi
Sportrendszerrel gyorsabban tud kijönni a kipuffogó füst, ezáltal magas fordulaton erőt kap a motor, és jobban megy, de mivel 2üteműről van szó, ezért alul szüksége lenne egy kis folytásra, amit a gyári rendszerrel meg is kapott, ezért volt ott erősebb! Ezen csak a power szelep segítene, de mivel 50ről van szó, ezért nuku! Törődj bele!
nem sportrendszerrel ilyen
Itt szerintem nem a hatodik sebességről van szó, hanem az összesről! Az enyém, ami volt, az 50es az az összes sebességben 10nél megállt! A mostani 6ban kipörög nekemis!
akkor nagyobb karbi kell?
Egyik haverom sport kipufogót keres rs 50-re újonnan!
Hol kap?
Elsősorban Gianelli, Leo Vince V6-ost akar.
Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.
Nekem 6.-ba simán kipörgi a 12 000-ret
nem oldaná
üdv!
vettem 1 giannelli rendszert az mx-emre és kurva jól húz magas fordulaton! viszont erötlenebb lett sokkal a középtartományban ( gyengébb mint a gyári rendszerrel)!
megoldaná a problémám ha kicserélném a főfúvókám nagyobbra? (90es van most benne, tennék bele 100ast)
szerintetek? amugy most igy simán viszi a 100at csak idegesit h. nem huz csak nagyon magas fordulaton!
haverom 2003as RS-se se pörög ki 6.ba 11000ig, de neki 8000fölött "ellustul" már 1.be is érezni h nem nagyon akar pörögni
Nekem a 90es évjáratú AF1 se pörgött 10felé, 10nél megállt! Örülj neki, nem tudod széthajtani!
Nekem ki van takarítva a kipszi, semmi kotu nincs benne:D de mégse...nemtudom lehet, h a '98as évjáratú motorok nem pörögnek tovább... nemtudom...:S:D
kipuff lehet h tele van korommal
tud vki plexit szerezni 2003as RS hez?
Hanyas évjáratú az RS-ed? Mert nekem se akar 10.000nél többet forogni. Nekem 1998as
Sziasztok! segítségre lenne szükségem. Az rs nem forog 10500-nél többet mi lehet a probléma szerintetek? üresben leforogja a 12tőt még tovább is megy olyan 13 felé. olyan 105-öt megy 10500-as fordulaton. létezik ezekben folytás vagy ilyesmi? vagy csak a karbi nincs jól beállítva? Már az előző karbival sem forgott többet:S:S nemtom
aprilia rs 50-hez 98as évj ,két oldalidom eladó,az egyiken csuszásnyom. 06302692998,vargaszabolcs@net.info.hu