Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv

Aki tud légyszi segítsen!
RS 50-hez hol tudnék első teleszkóp rugókat venni?
Ha valaki tud pontos címeket,(esetleg árat)légyszi írjon már!

Köszönöm

Ui: Ritkán vagyok netközelben,így választ nem tudok azonnal írni!
Hali mindenkinek.

zárszettet keresek derbi gpr-hez. Az apriliáé egyaz egybe ugyanaz. Van valakinek eladó? gyújtáskapcsoló+ülészár+tanksapka zárral. külön tanksapka is érdekel. de azonos kulcsokkal kellene.
a gömbölyű rs (2000-től) de az új rs-é is jó. azt viszont nemtom hogy a régebbieké milyen de ha ugyanolyan akkor az is jó.


Várom válaszokat.
elméletileg jó!
sőt, még a cbr 125 nagy lábtartója is jó rá ha jól tudom...
nekem van jobb bal, konzollal csavarral kompletten!
viszont azt nemtudom hogy 50esre jó-e?
mivel ez 125ről van!
cakk pakk 10rugó alku nélkü!
ha érdekel hívj! 20/5140810
Hello!
ha esetleg tud valaki bontott váltókart, vagy indexet (elég lenne 1db gyári) 96-os szívlámpás rs 50-hez, nagyon megköszönném, ha szólna (új is jó...kérdés, milyen árba)
üdv: Tsabee
Sziasztok!

Az előző üzenetemet az egyik haverom irta és azért volt olyan furcsán megfogalmazva!
Nekem is lenne egy kérdésem, hogy a 21mm-es karbik milyen árba mozognak?
helo
aprilia rs és af1 blokkalkatrészek eladok

msn/email: v.adam1992@citromail.hu
telo: 06 20 239 98 71
Fel is jelenthet, akár a jogsid is elvehetik! Rendőrfüggő!
nekem van az rs-en és szoktam is utast szállítnai csak nem tom mit szólna hozzá a rendőr. nekem cska azt mondták mások csak szóba figyelmeztett.
RS 50-re utasnak labtartó konzol van? Az érdekelne!
Én nem szoktam, főleg mert nincs lábtartó az utasnak, de nem szabályos utast szállítani smk-on. Ha valakinek van '99-'03-as RS 50-re eladó utaslábrató konzol és lábtartó az kérem írjon!
szoktatok vinni magatokkal vkit motorral,és ha igen megbüntettnek érte vagy csak figyelmeztettnek?
Hello!
ha esetleg tud valaki bontott váltókart, vagy indexet (elég lenne 1db gyári) 96-os szívlámpás rs 50-hez, nagyon megköszönném, ha szólna (új is jó...kérdés, milyen árba )
üdv: Tsabee
mérd le
sziasztok!

Rs 50 esemen van egy 16mm es karbi na ehez akarok venni egy sport levegő szűrőt és ahoz kéne a belső átmérője nah nem tudná valaki meg mondani hogy az mm-ben az mennyi?
aprilia 50-80-125ccm bontott alaktrészek eladók:kerekek,blokkok(50ccm-am és rv,125ccm-rotax 127,123,122),gyujtások,idomok,vázak kiegészítőjk stb.hívj vagy írj:0630 2692-998,vargaszabolcs@net.info.hu. ugyanitt keresek red rose 50ccm-hez alkatrészeket,vagy hiányos sérült,motothibásat is.
hát Grá sajnos nem tudok de bemész az aprilia szalonba és rá kérdezel fognak mondani mert mineden szalonnak van egy bonto szaküzlete pl nekem is letörta viszapillantom és onan rendeltek egy alátétet 3000Ft volt ugy hogy inkább kérd el a bontó cimét és oda mennyj + kérdezni!érdemes!bár hát mihez képest de drága nekem elölre egy féklámpa kapcsolo 5000ft be kerül rendelve!egy full olaj csere meg 1300 az olcso !Sok sikert!
Nincs mit:D
felhívtam, van neki. köszi szépen a tippet!
Ez nem fer, robogókhoz miért ennyivel olcsóbb a 70-75 ccmes henger(szett)?
-am tom csak olyan idegesítő....
Csetényben van egy bontó (talán rs 50hez is vannak cuccai) Troják Zoltán: 30/855 7633 hivd fel egy próbát megér!
Eladó RS 50 tegnap lett kész(2003 06 03) új henger, dugó 31 km van benne nagyobb motor miatt használva már nincsen. minden működik rajta. telefonon délelőtt vagy este hét után hívj írhatsz is nagyi46@citromail.HU-ra. csere 4 ütemű robogóra, max 125ös csak rendszámos vagy a rendszámoztatáshoz szükséges papírokkal érdekel. képek az adatlapomon. telcsi: 30 498 32 82
Helló mindenki!

Kedves xnas! Jó gondolat, köszi. Tudsz esetleg Veszprém, Zala vagy Fehér-megyében olyan bontóról ahova érdemes volna elmennem?

Köszi előre is!
ezkell neked!hengerszett
hát a láncot az magadnak kell megválasztanod de inkább rendelj hoszabbat minthogy rövid legyen.de vegyél fel msn:wirti45@hotmail.com