Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van képed rola mit kérsz érte?
annak ellenére hogy mindenki azt mondja hogy az Aprilia széthullik főleg honda tulajok mondják ez nem igaz nagyon is sokat kibírnak, enyém 3 nál többet nemtud megenni városbase nagyfordulaton szal szerintem nagyon jó gépek
enyémben 3800 km van 2003as és lám eladó
Télleg nektek mennyit eszik?
Viszonylag fiatal megbizhatoak? fogyasztásrol tudsz valamit?
milyen évjáratú kell?
Sziasztok szeretnék vásárolni egy Aprilia rs 50 est tudna valaki segiteni mennyire szervizigényes a moci fogyasztása megbizhatosága köszi
z
bármilyen motorosboltban tudnak neked rendelni ha mégse akkor bemész Aprilia kereskedésbe és ott milliárd % hogy kapsz
Üdv!Meg tudja mondani nekem valaki , hogy az rs50 hátsó lánckereke jó-e af1 50-re? Persze valami régebbi rs-re gondolok. Ha véletlenül igen ,akkor honnan tudnék venni? Kössz!
Aprilia AF1 futura 50 (RV6AP)

6 sebességes, 50cm2, dellorto karburátor,pirelli,dunlop gumik,új fékbetétek,
(km/h óra nemmért (spirál))
motorja felvolt újitva (hajtókar,dugó,csapágy lamellák,szimeginek tömitések,tügörgőskosarak)
I.á :160e


nfo
msn:csababoy0@t-online.hu
06209870958
Kihalt a fórum vagy mi van? Motoroztok?
aki tudna nekem szerezni aprilia rs50-hez 70es hengerhez jó kipusot az írjonegy emilt a kettikriki@freemail.hu -ra kösz!
Lehet hogy rá tudják feszegetni de semmire sem lesz jó arra meg főleg nem hogy a széléig kidöntsd mert nagyon domború lesz
ha sokat fékezel akkor igen
nekem egyszer volt fent 120/70 de nemjó semmirese hama leis füstöltem azota is csak a gyári méretesek vannak rajta 110es, 130 ast is biztos ráfeszítik neked de mértnem jo a gyári? minek akarsz akkorát?
Szerintetek a 2003-as rsbe belefér a 130as gumi?
szerintem az első soha nem lesz olyan meleg mint a hátsó
én akárhányszor megfogtam mindig melegebb volt a hátsó mint az első
de igen, eleinte csúszkált, de lecsiszoltam csiszolópapírral azóta nemigen, csak ha nagyon megdöntöm...
ha hátul faszás akkor előre veszel másik gumit ha a hátsó bevált mármint nem csúszkál akkor előre is veszel ugyanolyat csak kisebb méretben
megálltam megfogtam az első és hátsó gumit a hátsó 4-szer olyan meleg volt szinte sütött..
A gyári gumi nagyon szar bár ezt eddig is tapasztaltam
*heidenau
nekem a gyári pirelli kb 14000 et ment el most hedenau van rajta azis abba 15000 van de annak is annyi már szövetes
a Continental egy puha keverékű gumi.Nekem a Dunlop Arrowmax 11e km et ment el.pedig csúsztattam 2x füstöltem.és a kupplunggot is rárángattam rendesen
lehet, h motorféknél hirtelen engeded a kuplungot vagy nemtom és ezért kopik....
ma döntögettem kicsit(130km) és az első gumi nagyon csúszkál
Gyárilag Vee rubber gumi van fent ez 6300km-t futott,hatul meg continental gumi van és az 200km alatt jobban megkopott mint az első 6300 alatt
mdaneee neked nem csúszkál?
javítok:y
és nem azért van nagyob hogy többet menjen hanem mert ilyen volt a boltban
én mondjuk kisebbnek jobban örültem volna