Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem! Túl csalóka, túl olcsó! Mellesleg azt se írta be, hogy hol található! Azért hívd fel, és ha nincs messze, nézd meg, ha jó, és minden ok vele, akkor talán érdemes megvenni!
http://www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=2&h_id=166684&h_pa
rtner=0
Vélemény?
Tesóm még alszik
Nekem csak egyszer volt amikor megálltam egyszer a lámpánál és akkor, de azért állt meg mert rajtahagytam a szivatót úgyhogy ennek semmi köze a ti problémátokhoz Tehát még nem volt
Nem tom hogy mennyit megy mert rossz a km meghajtóm a keréknél ki kell majd cserélni és akkor majd megmondom de sztem megy 100at (az elsőfogaskerék nagyobb 1 foggal mint az eredeti) de nem tudom bisztosan hogy mennyit megy
Alci kicsit olvass már vissza a fórumba.. neked nincs ien leállásos problémád? és mennyit megy a géped?
én majd 4 körül ebédelek :D
Ebédhez? :D most keltem fel
Jó étvágyat az ebédhez!
kihalt mindenki nemtudom holvan
KIHALT A FÓRUM?
Ebben a hónapban jön a 25 ös :D már alig várom és mehetünk madarasra
igy már értem
valószínű hogy csak a benzinlevegő keveréken kell állítani, illetve az alapjárati csavaron a megfelelő irányba, azt nekérdezd hogy merre mert neten kereszül elég nehéz lenne belőni a karbit.

egyébként ha elkezded be-vagy kifelé tekerni a benzinlevegős csavart akkor már hallható hogy felmegy, vagy lemegy az alapjárat..jah és nemkell nagyot csavarni rajat..
De mostmár nem érdekel úgyis adom el :) jön a 25 ös
pontosan mikor már kivettem üresbe akkor is alacsony az alapjárat aztán meg 10 15 másodperc vagy anniyse és leáll
Nekemis dettó ugyanezvan. motorozok fél órát. megállok a piros lámpánál kieszem öresbe.. 1 darabaig megvan az alapjárat és egyszercsak leáll. nektek is ilyen?
szerintem azt akarja mondani hogy már motorozott vele és a vize meleg megáll akkor kiteszi üresbe és akkor nincs alapjárat nekem is ugyanezt csinálja
nemigazán értem
beindítod, de indítani csak üresben lehet, akkor nem értem hogy rakod üresbe?
vagy csak én nem értem , bocs hogy nemértem...
nekem sincs alapjárat melegen hidegen meg 2500 3000 mikor beindítom
mdanne te ugy is vágod én nem értemme nekem ugy van h ha már 75 fokos a motor beteszem üresbe és akkor is le áll eszt nem tom mért van meg szivatom is aszt is berakom és elkezd zuhannni a fordulat és leáll én ugy gondolom h az alap járattal van valami nem?
Szerelő?
ne tudd meg milyen szerelő..
fojtáskivétel után kötegelővel fogatta meg a karbit a szívócsonkhoz, nemcserélt alapjárati fuvókát(nagyonkicsi van benn) mondtam is neki hogy állítsa be, mert hidegen is nehezen indul és erre azt mondta, hogy ez ilyen ...igyhát én állítottam be, és pöccre indul szépen is jár...ennyi
Nem most adták el az af1-et?
senki
Nem tudom miért kell egyből arra gondolni hogyha nincs rajta idom akkor bennvolt a villa meg minden
sztem csak elcsúsztak vele de azt se izomból
Sziasztok!
Af50 futurába keresek 4-5-6 sebességes váltót.
20/9655947
ki zúzta be a gépet?
Tudom hogy rs fórum de mégis
nem tud vki tzr50-hez idomgarnitúrát?
Sky15 jó ember vagy már tettél is föl képet