Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha leszedem a végdobot ugyanolyan hangja van :DD
bazzeg na látjátok vannak még jó ember ismerők.idejön első kommentem mingyá vágja mi van.ti meg bazzeg hányszor kellett szidnom az rst hogy erre rájöjjetek? labika velem van legalább
hosszába vágd ketté a kipuffot és szedj ki belőle mindent amit cska találsz az enyémnek kurva nagy hagja lett az egész városban lehet hallani merre megyek csak sajnos a rendőrök nem díjjazzák
cartman adjál pénzt meg jogsit !
próbáld ki a directszűrőt.nekem sokat dobott a hangon is
akkor vegyél nagyobb motort
ja vágom, mondjuk most se rossz a hangja csak az a baj h halk... és vmi hangosat szeretnék :D
Sziasztok!

Aprilia classic 50 hez keresek előgyújtás vezérlő elektronikát!
Akkor nem tudtok sportkipuffot?
rx 50 alkatrész kellene nekem sürgősen, valakinek? kihajtás tengely 3as sebesség fogaskereke. megegyezik az rs50és a redrose50éval.
nem 11KW van benne
Max. úgy tudsz más hangot adni a szétvágod a dobot, üveggyapottal tele, visszaheggeszt és próba. Ha eltalálod a űveggyapottal való tömködést akkor nagyon jó hangot tudsz varázsolni.
Nagyi neked az rs 125 ugye 11kw-os (papíron)? ha igen akk, ugyanannyiba került, mint a folytatlan rs?
te hülye vagy ...
persze megfordítod a dobot...nem olvassátok el a használati utmutatót?
Valaki tudnak sportkipuffot rs 50 re? v valahogy meglehet oldani hogy más legyen a hangja?
nincs még ilyesmi honlapod?
Ha jól láttam van is az Apró-ba..
kösszi
italmondo.hu-n vannak dolgok hozzá...meg nézegessél itt az apróba...itt is szoktak lenni motoralkatrészek...
előbb leírtam hogy minarelli am (3) ez a hármas ez a sebességi fokozatok számát mutatja...
akkor mien blokk ez
és az a kérdésem nem tutok valakit aki tud alkatrészt hozzá
az rv-nél a hengeren van a karbi meg a membrán ház is ott van...az am nél pedig már a blokk háznál...a "forgattyúsháznál"..teljesen más a két blokk szal nem lehet összekeverni...
Így viszont még ha beindulna se menj vele!Inkább rakj oda egy csavart, amíg nem szerzel lábtartót!És ha aztmondják hogy nem RV akkor lehet h nem ai