Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Challoils SAE 75W90 :)
Na gyerekek akor megmondaná valaki h pontosan milyen váltóolajat használ?
Mimcs valakinek eladó sportkipufogója?
ARROW-ot vagy GINAELLI-t érdemes venni?
sokat de nagyon!
www.motorline.hu
Sziasztok!

A sportkipuff sokat számít a motor teljesítményében?Ha igen akkor milyet érdemes venni?
És megéri kicserálni a hengert nagyobbra?
Esetleg valaki tudna adni egy olyan oldalt amin vannak rs 50-hez kiegésztők?

Üdv
enyémbe már több mint 28000 km van ebböl én tettem bele 20000-et de még nincs nálam a motor 2 éve egyszer volt csak baja amikor dugocsere lett vertex került bele de alig 1800 km alatt megszorult pedig rendesen járattam na és akkor fötengely gyári dugo és henger lett cserélve meg csapágyak meg egy két aproság ami még kelett azóta sincs baja bár mostanába már inkáb csak pihen de én meg megint motort járatok bár most a nagytesót
Enyémen 12000km alatt egy váltocsapágyat kellett cserélni mer megszorult+karbit kellett pucolni.
MErt rengeteg helyről azt hallom, hogy semmi gond vele, CSak olyajat cserél, meg kopó alkatrészeket, de az nemn állapot, hogy nekem midnen kopóalkatrész... Már nincs eredeti alkatrésze! Amit megcsionáltunk az jó, d emindig felmerül egy újabb hiba. Már nem tudom elképzelni mi történhet még ezeken túl!
Igaz, az enyém régebbi, de a blokk ugyanaz, nekem még egyszer sem volt olyan, hogy a blokk miatt kellett hozzányúlni, sőt.. csak akkor kellett hozzányúlni,amikor eldugult a rezóm máskor soha.. pedig összerakás óta beletettem 5000 km fölött már jócskán, abban az 5000-ben van túrázás, lótifuti, mindenféle gyilkolás.. Szóval nálam bírja a strapát keményen.. Aprilia powa
Sziasztok!

CSak érdeklödni szeretnék azoktól akiknek RS 50-ese van, hogy normális jelenség az, hoyg többet szerelem a motort, mint amennyit ül rajta. MIdnen RS iylen megbízhatatlan, avgy csak én fogtam ki egy ilyen reménytelent?
De am a lámpám az már megoldódott csak volt egy tanácsadóm aki azt mondta h kérdezzem meg de most derült ki h nincs is mit kérdezni
Bocsika
De sztm ha Márk így gondolkodsz akor ne is ülj motorra
Nyugi van testvéreim
Hát a váltóról anniyt h ha nem belevalót teszek hanem sűrűbbet vagyx hígabbat vagy akármiért nem jó bele, akkor szar lesz, és szét kell szedjem darabokra(tapasztalat)
a lámpáról meg anniyt h igen komolyan kérdeztem mert egy aprilia kereskedésben azt mondtak h van benne refi de én nem találom 1 éve és nem jó benne az égő és nem ég egy visszajelzőm aminek kéne, és nem tudom h csak az én motoromon szar a rendszer vagy a csákó bolond a szervízbe?
szerintem csak viccelt ilyen... nem kérdezhet!
hát szerintem a váltóba általában váltóolajat raknak.bár lehet hogy Hornyákéknál valami mást.

szerintem beindítod a motort és elkezded próbálgatni hogy melyik kapcsoló mit kapcsol.

de most ez tényleg komoly volt?
Úgye ezt most nem komolyan kérdezted!?
Halihó!
Mondjátok már meg légyszi pontosan a nevét annak az olajnak amit a váltóba kell tenni!
Meg az is érdekelne h nektek h van a lámpa? Mármint h hogy kell kapcsolni és mikor milóyen állásban van lámpa,hejzetjelző, meg h van az rs-ben reflektor?
Előre is köszi
nincs valakinek 2003-as RS 50-re gyári dob?
az hagyad sztem nekem beszart a feszültség szabályzom!és tul sok áramot kap lényegtelen fügettlen az izzotol!ott van a tank allat egy ijen kis szar most majd megnézem mia baja és ha nem jövök rá akkor ujjat kell venni 13 ért+légiposta!
jójó csak olvastam itt vissza, h van egy kis kavarodás
Ja oké értem....
nekem elölre 590 ft volt a lámpa gondolom ugyan oylan a lámpa mint régebben!bár nem bisztos hátra fogalmam sincs
Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki, hogy 2002-es évjáratú RS50-be milyen fajta izzó kell előre és hátra? És hogy ezek mennyibe kerülnek. Köszönöm!
Mi ezt pontosan tudjuk, csak Mdanee kötekedett itt, pedig láthatóan nem tudta, miről beszél. Ő azt nem értette meg, hogy a modern motorkerékpárok döntő többségében ugyanaz az olaj keni a motort is, meg a váltót is.