Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

blokkon, de az idomokat most nem fogom nekem lebontani
Heló mindenki
azt szeretném kérdezni,hogy az Rs 50-nél motor melyik részén találom a motorszámot?
(ha lehet képet is pls)

előre is kösz
xnas a héten vagy én vagy Labika átmegy és megkérdezi hétvégén Labikát kérdezd meg én síelek
98-as évjárat. mindig be volt melegítve meg castrol full szintetikus olajat használtam.(persze ha már meleg volt hajtottam, de nem gyilkoltam, az a baj, hogy kinőttem )
Végülis nem olyan sok az egy jó állapotú RS-ért, bár az sem mindegy, hoyg miyeln évjáratú és. hoyg mennyi van az alkatrészeiben, de eléggé megoszlanak az árak, úgyhogy az elfogadható, főleg, hogy úgyis alkudni akar majd belöle mindenki.
szerintem egyáltalán nem sok persze ez esztétika azt hogy menyire van szét hajtva csak te tudod vagy az elözö tulajdonosok!
na hello letört teljesen az oldaltámasztom pls help me/ha msot emg hegeszteném akkor a fém engedne nem lenne már oylan eröss és ahogy elnéztem ez már volt hegesztve szal kéne egy oldaltámasz
helo
el szeretném adni az adatlapomon található motorom(rs-t). mennyiért érné meg? irányárnak 240-et gondoltam.
szerintetek sok érte? jó állapotú motor nem volt vele eddig semmi gond.csak tankolni kellett bele.
köszi
De találtam egy Spains rs125-öt jolly kipuffal
Bence csak úgy találja otthon az 5ezres indexeket.....mást nem találtál?
találtam tegnap itthon 1-et régről vadi új inkább mondom lecserélem a régit csak búra kell mert azt nem találom
ehh :D
Bencuska,kellett neked elbaszni,nem kéne keresni de
Kerested az "i" betűnél?
Keresek 06-os rs-hez indexbúrát
ma egész jo idö van ahoz képest hogy havat modntak süt a nap!
az biztos:)
ehh :D van bene valami de sztem sportos biciklis:D
bejön? olyan mint a camping kecóé (bocs a mitosoktol:)
szerintem mitoé hosszab! de kérdezd meg dancust
már elég jo az oldal támaszom:D2 cmes repedés rajta:Dpont a tarto résznél még 5 letámasztás és kész:D:D:Dszereintetek a mito oldal támasz-t fel lehet rá tenni mert az elégéé bejönD:
figy meg oldhato adok egy msn cimet és akko meg dumáljuk ok?xnas(kukac)freemail.hu