Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor senki nem tud sportkipuffot?
Nekem ilyen akkor volt az egyik motorommal mikor esőben nagyon hajtottam mert megáztam és 8km-t majdnem padlón mentem!Másnapra elmúlt!
nekem is 10W-40 es van benne
de hallottam egy másik olajról is valami szappanos oldat van bent hogy kenje a kupplungot.10w40 gt vagy mi a neve
majd ma elválik mi lesz.full váltóolaj csere.meg karbipucolás.és akko remélem jó lesz
nemtom de én ma lecserélem egy castrol r4re aztán kész
az tuti nem szar
Nem, ez nem lehet, csak ha túltöltötted nagyon.
Nemmondod?
Beszarás...
Mindenesetre, nekem még a simsont is fogta télen az az olaj, kúszott egyesben, nem vette rendesen a fokozatokat(nem emlet ki a kuplung,mert összetapadt a nagy viszkozitástól) lecseréltem repsol 2t hajtóműolajra, azóta tök rendben van. Egyhaver a tomosában használta a challois 2t olaját,egyszer elfogyott neki pályán a benzinje, adtam neki a sajátomból, amiben agip 2t racing olaj volt, azt mondta érezhetően jobban ment tőle a motor, és nem is melegedett annyira, azóta áttért repsolra,mert azt mondja, olcsóbb és jobb mint a challois.
abban igaza van hogy ez az ajánlott az új Aprilia könyvében is F.C. SAE 75W-90 van írva
én nem olyat teszek bele
de az titok hogy mivan benne
lehet hogy ezmiatt nem pörög ki 5dikben 6e fölé?
ez van a könyvében
Ne zidegeljetek már, mia ráknak raktok ilyen sűrű szart a váltóba? Hogy ne emeljen ki a kuplung, de legalább csússzon is? Kizártnak tartom, hogyez volna a gyári előírás, ez mérg léghőtéses motorba is csak nyáron indokolható némileg. Arról nem isbeszélve,hogy az említett márka kb a tuskó gazdaságossal 1 szintü.
ittis teganp óta szar idő van
szerintem én is nekiállok.mert ilyen szar időben ugysem tudok kimenni.akkor legalább motorközelben legyek:)
annyira nem vagyok szaki de szerintem 8 9 ezernél már nem kelenne lehet egy takarítás ráférne én ma fogom kitakarítani meg beleteszem az új levegőszűrőt is
csak tegnap este csinta.meg csak néha gondolt egyét és olyan 8 9e nél.de amióta nálam van karbi nem lett pucolva.és ott a directszűrő
nincs gond
egyébként neked mikor szokta csináli?
akkor aztmondod semmi gáz?
-egyszer
nekem is csinálja amióta üres a kipufogó 1. és 2. be de húzom neki aztán úgyis elléri majd a 8 10 ezret de nem hidegen hanem akkor amikor még nem volt 4 5 ezer felett de már bemelegedett és húzni akarom joban neki és elinte ezt eljátsza de ha egyszer 3x 4x de utána semmi gond.
eddig is ezzel ment és nemvolt semmi baja a 30e km alatt
ott a válasz
Valaki segítsen nekem pls !Teganp mentem 70km ez a motorral.megálltam beszélgetni 20 percre.elindultam aztán 5e fölött elkezdett dadogni.és nemtom mi a baja.karbira gondolok de nemtom pontosan
hát én nyilvánosan már nem mondanék semmitse mert valaki úgyis elküld a p.....ba de az én szerelőm ....... tett bele és az jó volt hidegben is melegben(18°) meg olyan lesz amilyen lesz én már nem igen használom majd kideríti az aki megveszi