Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát jó az ismeretség bódiséknál:) és hát nem lesz olcsó de mégis csak bódis:) viszont a rezót nem vállalták be:(
szedd le a hengerről az egész rendszert és kész
rezót ugyse látja senki csak a végdobot
Igen!Viszont igy nem lesz nagyobb hangja és 10ezrenként velehet le a kipuffot kiégetni mert tele van okádékkal meg szarral, és egyre lassabb lesz a géped, mert elállja a füst útját!
hol csináltatsz dobot? vagy kivel hol bírnék énis csináltatni ? nekem csak króm anyagból kellene tom kicsit drága de legalább szép
légszűrőn gondolkozok
de ha lyukas lesz a rezo jön majd az olaj belőle azt rátapad a falára ... meg besárgul
ugy ahogy mondod nekem is olyan
mondom.légszűrő+fúrás+full nyitott cső
Örülj neki nem lesz tele kokszal a dobod!
naitt a motorom hangja

http://www.youtube.com/watch?v...

elég régi videó... de a hangja ugyanilyen...
jót tesz a léxűrő?
a dob nekemis a rezó nemtudom milyen belül nem mertem még szétszedni ...
hát legalább lesz hangja.de esetleg kifúrod+directszűrő és akko tuti meghallják
vagy csináltatsz te is egy végdobot én is most csináltatom egy sima cső 3 csavarral az egyik végén a másik végén be tod dugni a kezed :D
Nekem herélt kipuffom van, szóval full üres a dob, és jó nagy hangja van :D eddig csak 1szer szóltak a rendőrök.
a végdobomon van két lyuk azt jön onnan a füst... elég gáz :DD akkor a rezo is legyen ilyen?
áááááááá nemtom
de hangja az lesz nem kicsi :D és legalább nem kell pucolni a rezót
jah azt majd csöpög ki az olaj ....
fúrj 8as fúróval a rezó aljára egy lyukat és hidd el nagyobb hangja lesz:D ha 1 nem elég akkor 4-5 :D
tudtommal abba még nincs katalizátor de valahogy csak lehet nagyobb hanggot varázsolni neki na de majd holnap megmondja valami okos ma már úgyis eltették magukat a holnapi sulira
94 es ... :D
tied hanyas évjárat?
nemtom :D de semmit nem változik a hangja, eskü...
az hogy lehet?