Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos vagyok benne h ez nem rv blokk...
sajna még nem tudtam szerezni lábtartot hozzá az tartaná
MINARELLI RV 3 blokk 2 ütemű, 50 ccm, 1 hengeres álló motor, 12 Le vízhűtés, szabályozatlan katalizátor, 3 sebességes váltó, lánchajtás, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul,1991
kipuffot a fent dobnál nem tartja semmi?
ez már minarelli am blokk..3vagy 4 vagy 5 sebis..úgylátom..
igy néz ki fém szinü azt mondja egy álitolag hozzá értö hogy minarelli rv3 azt mondja léccy irj
Sajnos már nem emlékszem kinek van szervíz manuálja, de már sokaknak megvan, az azért hasznos, mert ha belső gondja van a motornak akkor meglehte oldani vele könnyebben!A blokkot meg Atta vágja nagyon, majd beír ha lesz!Írd le milyen szinű a blokkod, meg hány sebességes!Jobb lenne egy fénykép róla!Na igy már könnyebb lesz alkatrészt szerezni hozzá!
figy itt kinek kell szolni labika
Nekem jó a pumpám!Használom is!Viszon milyen olajat raksz bele?Mert mikor egyszer gyenge olajat raktam bele mert kifogytam és muszály volt, 150km alatt megette az összeset!A castrol-t meg szabályosan eszi!Először még várj a pumpával, és vidd el szerelőhöz, hogy nézze meg!
én mikor megvettem a mocit használtan 17.5-es karbi volt rajta most 21-essel van szerelve
de hát nincs mit tenni!senki nem mert a pumpához nyúlni hogy állít rajt aki a környezetemben van
Ha kikötöd az olajpumpát,de a motor hajcsa", akkor a pumpa kifingik!
labika.keverékkel használod az af1et?vagy olajpumpa? és most kikötöttem mert megevett 30km alatt 1 liter olajat.3km enként gyertya pucolás volt
Attól függ hol veszed!Szalonból vagy motoros boltból olyan 4ezer körül használtat már kapsz 1500-2500körül futott km-től függően!Vagy hívd fel az italmondot meg a többi motoros webshopot!
Hát a fúvókázást sose értettem sajnos csak azt h h kell beállítani!Hát figyelj nem fog olyan vészesen sokat enni veled de mégis menni fog(jobban)!De te tudod!Én a helyedbe megvenném azt a 17,5eset és 100tól 5ösével lefele(vagy 70től 5ösévvel felvele, akkor elég 1 fúvóka) próbálgatnám amíg az égés szine tökéletes nem lesz és a gyertyakép 30-40km után őzbarna nem lesz!
de ha már nagyobb akkor 17,5 csak akkor meg megeszi a hajamat.és abba kb mekkorát?
a 12essel 2,5volt az átlagfogyasztás:D
12es karbi? már az újakban is 14es van pedig euro 3....szerintem vegyél egy 14es karbit és abba egy 75-80asat!
most nézem a nagyobb fúvókákat.most a 12es karbiban 64es van.menniyt számítana ha 95öset tennék bele?
Hello. Milyen árba van KM és Fordulatszámmérő spirál? gyorsan átfutottam az italmondot, meg a linkeket amiket beraktatok, de nem találtam spirált.
Esetleg valakinek nincs használ tuningcuccai?
Köszi!
Ti honnan veszitek a tuningcuccokat a motorra?
Valaki küldje el az oldal címét!