Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ugy tudom azért írtam...de am meg ez praktikusabb mert akkor elég 1 fúvóka!
Fentről lefele szoktak ált. fuvokázni...
ÁÁ lebuktam....vége a pályafutásomnak itt a sportmotor.hu-n
Csak nem fúvókagyártó kisiparos vagy?
Az túl egyszerű és olcsó
Talán célszerűbb a kisebbtől a nagyobb felé haladni, mert dörzsárazni lehet a fúvókát, visszaszűkíteni viszont nem.
Hát elég mondjuk szoktak erre nagyobbat is rakni!A fúvókát azt nem tudom de ha megvan a karbi akkor raktok bele egy 130asat és 5össével lefele amíg jó nem lesz!
17.5mm elég?

mekkora fuvokákkal?
Az a lényeg h ezek a minarelli blokkok a legszívósabb 50es blokkok szóval elég ha egy nagyobb karbit raksz rá fúvókákkal!Nem kell 70 es meg 80as henger!
azt nem irtam, hogy ez a moci egy classic 50, de
AM 3/5 a blokkja, vagyis majdnem a rs50-é...
Sajnos mind versenyszerű igénybevételre van tervezve, ezért túrázásra egyik sem igazán jó, nagyon kihegyezik a motor teljesítménygörbéjét, ráadásul csak a szívó és a kipufogó rendszer módosítása után teljesítik azt, amit tudniuk kell.
Hát ha megéri neked akkor malossi vagy polini!
köszi, holnap első dolgom megyek és veszek...

más...

70cc hengerszet.. melyik gyártó az ami biztos jo?

nem verseny, turára kell hosszutávra...

köszi...
Most ha végiggondolod, a váltóolaj teljesen más jellegű igénybevételt kap, mint a motorolaj, nem is teljesen véletlenül gyártanak külön váltóólajat.
Hello 10W30-at ír a MotoriMinarelli AM6 Manual!
Most ha végig gondolod ugyanazt kapja a motorolaj mint a váltóolaj!Sőt a motorolaj még szivattyúzva is van stb...mellesleg AF1ekbe is sokat raknak motorolajat....de am olcsóbb a repsol váltóolaj 10W35as van nekem és tökéletes!
Nem feltétlen!Én szerintem jó bele a motorolaj is!
bszki ne motorolajat, hanem VÁLTÓ olajat rakj bele!
75w90 körülit!
ok!...de

motorolajat vagy váltoolajat rakjak bele?
ugy értem olyat mint a mostani kocsikba azt a hig löttyöt, vagy 5w-40, vagy 10w-40 motorolajat?

köszi!
Ez nyáron jó bele!Ilyenkor az a fontos h az első szám 10körül legyen!
köszi a választ!

ez egy nagy kérdés !

SAE 20W-40 olajat ir az évjárat szerint és ezt is raktam bele...... /pontosan 20w-50-est 4 ütemü motorkerékpár motorolajat.../
de azota csinálja a kilökést az 5. ben......
SAE 75W-90 olajat ir a késöbbi modellekbe......

no akkor milyen olajat rakjak a váltóba, mert sajnos nem tudom milyen volt benne csak annyit
hogy piros
Értem Köszi szépen!
Akkor NGK B10EG!(gondolom)
10es kell bele, nekünk a régiben az volt gyárilag
ok! KÖszti