Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy kérdés elsö lámpa tegnap vettem bele foglalatot 2 uj izzot és ma ujra szar lehetséges h tul nagy eröségü áram jut az izokra és ki égnek?tegnap még müködött!help me
Hát ez az....azt nem tudom!Az újban 9es van de mivel az Derbi blokk köze sincs a minarelli-hez(szerintem)!Majd Atta megmondja tőle kérdezd!De szerintem abba is vagy 8as vagy 9es!
ok de milyen legyen a hőértéke? 98-as a gépsárkány
Az újban 9es hőértékű van, de ugye az Derbi blokkos!
NGk-t!
Légyszi segítsetek, h milyen gyertyát vegyek mert nagyon sürgős
aprilia AF-1 futura 50 (RV6) felújitott motorral(főtengelyhajtókar,csapágyak,szimeringek,dugattyú,gyű

rűk,türgörgőkosarak,lamellák,tömitések,új lánc,fogaskerék,új teleszkópszimeingek,új fékbetétek,), jó gumikkal,6 sebességes, 94-es évjárat,
info:
06209870958
E-mail:csababoy0@t-online.hu
MSN:csaba
boy0@t-online.-hu
Hali!
Azt szeretném megkérdezni, h melyik a legjobb gyertya az rs-be szerintetek? Melyikkel érrem el a legnagyobb teljesítményt stb....
Előre is köszi!
Sztem váltó olajat rakj elöször is bele v probáld + elöször is leengedni utána meg újat bele önteni! Azt uye tod h h kell? Ha nem szólj azt elmagyarázom;)
Azért ne menj előre ennyire!Nekem akkor is kilökte mikor rossz olaj volt a váltóban!Nem ragad néha a kuplung?Nem csuszik?Nem ad ki fura hangot?
sziasztok!

kidobja az 5. fokozatot az apriliam.......olyan 70-80 korül...

mit kell vele csinálni, cserélni, kb mennyibe kerül?

köszi!
Ezt már azt hisezm már leírtam a választ. Egyből utánna, de azért ezen ennyire nem kell kiakadni. Egy motornak mindig női nevet adunk, nem? Ha nem is, de én ezt így gondolom.
*=be viheted
be viszed egy szervizbe kiszedik neked !aprilia szervizber is be viheed csak ott sztem drága lesz !
Természetesen van benne folytás amit ki lehet operálni szalonból megoldják(tapasztalat...ugymond aprilia-nál dolgoztam) de akkor is max 80körül fog menni....DE ha elviszed egy okos szerelőhöz az megoldja hogy menjen!
Hellosztok. Még új vagyok itt és szeretnék 1-2 dolgot kérdezni, hátha tud nekem valaki segíteni. Most akarok venni egy új Aprilia rs 50-est (2007-es modell) szalonból, és azt nemtudjátok, hogy azokban van-e fojtás meg 1-2 dolog ami megakadájozza, hogy 60km/h nál többel mennyen? Mert eggyik ismerősöm is nemrég vett zsír újat de valószinű, hogy fojtott mert nem nagyon akar 60 felé menni. Gondolom akkor ez is ilyen lessz mert valszínű, hogy 1 gyárból jönnek, ha tévednék légysz javítsatok ki. előre is köszi a választ.
túlságosan idös az ijen dolgokhoz:D:D:D
Nagyi msn-nen miért nem vagy fennt?
hát jóhogy úgy használtam mint int a papák 3.ba simoval 20 25 énis így nyomtam mindig 30 40 max:) fullextrásan megvan kímélve
hölgy tulajdonostol :D:DD:D ja és még idös töl is a nevéböl itélve egy idös néni elakarja adni a motort amit az unokájának vett de neki nem teccet a játék !iga mamoo?(nagyi):F nem meg sértödni(cak viiiiiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccc:P)
okok
valaki úgyis tud segíteni menj át RS 125 be ott asszem van olyan aki árul vagy hát úgyis tud valaki kereskedést mondani
Lehet néha:D Hölgy tulajtól? Az nekem első motornak kicsit drága:S
szeva téged is lehet látni vedd meg inkább az enyémet
megkímélt állapotban hölgy tulajdonostól csak túrázásra használt!
Vagy Hajdú Bihar megye környékén
Hajdú-Bihar megyében nem tudtok használt motor kereskedést? vagy eladó Rs-et?