Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hogy érted, hogy első váltosnak? Bocsi, lehet kicsit én vagyok nyomottabb a kelleténél. Hosszú volt a nap, avyg nem tudom, de ezt most én nem teljesen értem. Már bocsánat, hogy beleszólok.
nagyi nem azért mondtam h meg eltt mondva:D(ironikusan)nem tom mien szitu bol lett ösze törve de én ezért nem kaptam ijet elsöö váltosnak!mármint ujjat
csá!

nem érdekel a kipufogóért cseréb egy Playstation 2 eredeti játékokkal 2 joy-al memo card-dal?
Sziasztok!

Eladó egy leo vince v6 komplett sport rendszer
35000-ft os i.ár-on.Gyári papírjaval,motoron alig volt
szép állapotban képet tudok küldeni...!Bármelyik kis 50-es gyorsaságira jó rs,tzr,ns,futura,prima....
Elérhetőség:06-20-391-9664
nagyz
olika@citromail.hu
jah amugy lehet h nekem is ujra kéne mert kivan 2 cmre szakitva...
meghát látszik az utcsó és utolsó előtti képen már csak az ülést kell újrahúzni
ha lehet légyszi nekem is küldd át
kösz
Üdv, kösz!
Üdv!
Elküldtem!
Megköszönném,ha nekem áttolnád maiben!
Ugyan javítottammár párat, de érdekelne hogy kellene kinéznie:)
Hi All!
Ha valakinek kell MotoriMinarelli AM6-os blokkhoz manuál az szóljon!
Sok hasznos dolog van benne!
Tudod úgye, hogy az A korl. csak 25 kW max teljesítmény. Az nem lesz komoly sport gép. De elég az az 50. Legalább csak kicsit töröd magad össze. Na, mindegy. Én ma inkább már nem írok semmit. Ez lesz a legjobb!
NEkem van kettő is! Igazi száraz telók! Mindkettő rossz, de ha gondolod...
Köcsögök még csak most fogják küldeni a gumit
szia!
vagy ebben az évben lerakom 25-ösre (és veszek egy rs 125-öt) vagy jövőre 250-esre (és valami sportgépet veszek(jövőre leszek 18 akkor már le lehet tenni asszem a korlátozottra)).mert nekem kicsi ez az 50-es
Hellosztok!
Nincs valakinek rs hez hátsó telója?
Cső!
bocs de nem kell a hengerszett ,mert nincs pízem ,mertsenki sem veszi meg a ps2-met
nah ma 4 motor bontoba voltam ebböl kettö aprilia volt de sehol semmi!még hétvégén szombaton elmmek egybe de nem biszti hogy lesz cart hallod ha mégis elmennétek meg ksözönném nagyon meg majd kérdezz már rá h kilométer spiráljuk van-e nagyon köszönöm !csáo
Hogy lehet kinőni egy motort? Jó, enkeme lég gázok ezek a kicsik, mert testesebb vagyok és nem férek el rajtuk, de hát, hogy? És mire akarsz most cserélni, akkor?
hali kart sztem nem kell mert még ma meg veszem a dolgokat ha midnen igaz!köszi szépen azért a segitséget
n.m.
hmm..........kösz
azt nem tudom de sok számbol áll meg nincs teleirkálva semmivel se szal ha találsz valamit akkor az tuti az lesz
és hány jegyű számotkeressek?