Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vájó
nekem szar a spirálmeghajtó
én 900-at
már mentem vagy 500-600 km-ert
Elöször kezdj el motorozni és ha majd megy, inkább utánna tuningolj!
kösz!
Csak éppen még fél év mire meglesz a jogsim és azért annyira nem akarom hogy jól menyen!
bele egy RS 125 blokkját és több lesz a vége szolnokon van egy rs 50 amibe 125-ös NSR blokk van az jobban gyorsul és a vége is több
Szerintem meg ahogy halotam, Könyitett malossi fötengely-hajtokat +15 km, nagyobb karbi +5 km kipufogo +5 km\h Nekem ezt monták de én tejesen megvagyok elégedve ugy ahogy van a 100-as tempo nem rossz egy 50-es hez minden tuning nélkül.
Szerintetek mit érdemes tuningolni a motoron, hogy több legyen a vége + jobban gyorsúljon?
a fejidomod elég furcsa:DD
Sziasztok !

Érdekelne hogy menyit ér az Rs-em SZERINTETEK ?

Adatok:Aprilia Rs50 1995-ös 5-sebeséges, vizhütéses, kitünö álapotban van nyáron ujitotam fel tejesen 50-es malossi hengerszet, még bejáratos de egy kicsit oda rántotam neki és a 100-at viszi, Na szoval Nézétek meg a képeim és Kérlek mondjátok hogy most menyit érne. thx.
felraktam a hátsó lábtartókat!:)holnap mennek az idomok festésre:)
ahha thx!
nekem a 17-es 110/80-as gumiba kell 1.7/1.9
elöl:1,7
hátul:1,9
aszem
hali elöl 90/ 90 16 collos! es mislen van mekkora nyomás legyen benne?igy vettem majd elkoptatom asztán veszek vmi jobaat de mekkora nyomás elgyen benne?
Mi innen rendeltük a heidenaut előrelink
faterodnak köszönd
500.000-ért volt fent a múltkor egy új szériás rs kevés km-el hibátlan volt.Gyorsan el is vitték.Ha most idejönnének hozzám 550.000-el az mondom vigyétek!A tied nem az új szériás rs és mégis 500-ért adod....... A felnit meg hülyeség volt megvenni annyiért
az ok, 400 000ért biztos eltudod adni, mert szép és jó állapotónak tűnik (mármint képen)...
de labikának van igaza nemsokat kell hozzátenni és ott van az újszériás RS...
Kabbe De mégis minden motorom áron alul vettem
motor.lap.hu-n nézz körül ott talán lesz valami oldal
Hello mindenkinek!
Nincs valakinek véletlenül 110/80 as R17 es gumia?
Mert sajna a hátsó gumi kezdi megadni magát de a Pirelli ami most rajtvan az elég drága lenne újjan. Ha valaki esetleg tudna nekem egy jó állapotban lévő gumit eladni az szóljon az se baj ha nem Pirelli csak a méret stimmeljen. Vagy ha esetleg valaki tudna mondani egy netcímet ahonnan tudnák rendelni azt is megköszönném.
kész az rs.megvolt a hiba.a sufnipowert ki kellet szerelni:( kiégetni a rezót,kiherélni a végdobot.és mos megy de nyomaték az nuku
Challoils