Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát semmi csak ne alacsonyítsd már le a tzr-t hogy csak 250et menne...
tényleg bocs csak siettem
Lemaradt a végéről hogy 2.ban....
TZR gyárilag turbós nitrot nem kértünk hozzá tripla póveres és 250nél szabályoz . . . .
Ja, kipufról nem találtam képet, bocs, de a hengerbe szokták tenni a powert
Ember... Hülyeségeket beszélsz... Hogy lenne az RS 50 gyárilag poweres? A powerszelep a 80-as versenykrosszoktól kezdődik szériában. Az RS-ben az új Derbi fejlesztésű blokk van, szóval ugyanaz a henger való rájuk valszeg, ( Bár a DT 50 és RS 50-ben lévő Minarelli között is van kis különbség, de annyi, hogy a dugó méretei tizedmillikkel eltérnek, meg a gyűrűk vastagsága). A képeken láthatod, hogy sem a hengeren, sem a kipufogón nincs powerszelep, bár gyáriról egyikről se találtam képet, de ha a gyárin lenne power akkor a Polinin mért ne?..
Hát, az én RS-em 5.-ben 80 fölött megy Nekem óra szerint 105, ESETLEG, nagyon jó kedvében megy 110 körül, de ahhoz kellett a nyáron minden alkalommal amikor összejött Tét előtt az a 6-7-km hosszú egyenes Egyszer haverom 25-ös Hondával mért 120-at, de azt én sem hiszem el hogy menne annyit.Kizárt dolog... Amúgy szerintem nem csak az a kérdés hogy mennyit megy egy motor, sztem inkább az számít, mennyi idő/út kell hogy addig felgyorsuljon...Örüljünk, ha megy az RS 80-at? ezt csak viccnek szántad úgye? Amúgy nem tom, de nekem jobban bejön az RS mint a TZR... De ízlések és pofonok különbözőek... Erről ennyit.
A régiekben nemmindegyikben van 17,5 es karbi, leginkább 12-14-es, de a Derbi blokkosokban (2006-tól) 17,5es.
csinálok majd videót, persze ha bejárattam és kilesz szedve a folytás! csak várjátok ki
Az új rs-ek valóban nemmennek nagyon, mert az EU kemény szabályokat ad az Apriliának. Még az is csoda, h kétüteműben engedélyezik, mert hát tudjuk, h a 2t-knek a legnagyobb a károsanyag kibocsátása, mert a dugattyú felfelé mozogva, a kipufogó csatornán(ami épp nyitva van) jelentős mennyiségű tüzelőanyag-levegőkeveréket kinyom a szabadba, ezért is akkora a fogyasztása egy kétütemünek..
Ígyhát az kétütemű motorokba olyan katalizátort raknak, ami igen csak visszafogja őket...
nem 13-as torokátmérőjü Dell"orto van a gyári rs-ben? Mert nekem 02-esben akkora van...
11/52 áttét gyárilag szerintem ez mindent elmond
Itt most az új RS-ekről van szó a régiek mentek annyit!Mellesleg Laca TZR-e télleg nagyon ment...
Hogyha te is ennyire okos vagy akkor rakjál fel videót róla ok?Érdekes eddig 1 RS-s ment 100at az újak közül csak 1-2 akik mondják hogy annyit megy!Videó és kész!Hiszem ha látom!És én voltam aprilia-ban szervízltünk is RS-50et és és a könyvben az van h 80as végsebesség!Na mi a válasz?Turbót nem akartok az RS-be rakni?Meg véletlen nem megy annyit lefolytva katalozárorral meg minden akármivel mint egy régi folytatlan?
szánalmas, hogy mindenki azon vitázik, hogy kinek mennyit megy a gépe.
Nem mindegy? vagy mi...?
nem értem, miértne tudna menni 100at az új RS, hisz alapban 17,5-es karbi, kétrészből álló hengerfej...fojtással persze csak 45-50et megy!fojtás nélkül jó karbibeállítással miérne vinné a 100-at.
Ráadásul itt már nem 4-5 LE-ről van szó, hanem 8-9 paciról!
szánalmas
üdv, a régebbi rs50esek gyárilag 100 felett mentek.
ja és ezt hamarabb elérik mint hogy a te tzred 70ig szétesik :)))
dE sztem ne hívjuk azt power szelepnek
nemértem én ezt, de mindegy? És mit szabályoz ez a "szelep"? A kipufogód gyári ? Mert, hogyha benne van a rezonátor, akkor sztem nemsokat érhet az a "poer szelep" vagy micsoda....
Bujjatok már el az rs el, megnézem széria rs mikor megy 104et.....örülsz ha 80 at megy. mellegsleg a 94 ben gyártott tzrem sport szűrővel megy 110et!
köszi.de viszont hamarosan megválok az aprilia márkától és honda lesz
Nem látom de mind1 viszont szép az rs-ed tetszik!
hát remélejük csak valami apróbb lesz!de ha megnézed az adatlapomon az utolsó képet ott látszik hogy a leömlő és a rezó szét volt vágva és ahol látod hogy elkezd vastagodni a rezó az elött kb 1 cm van bent a szelep és mellete az elektromotor ha jól megnézed akkor látod
És a tiéd teljesen széria?És poweres is ugye?
nekem is 100-104 között ugrál az óra
jobbulást a gépnek!A képet meg megköszönném majd ha kész lesz a kép rakd fel kiváncsi vagyok rá!