Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazi balfasz.
sajnos nincs az annyi
drága a sportkipuff?a 700000res motorra?meg sajnálja azt a 6000forintot a szervíztől?pfff...többi 50est alázza? fogadjunk simsonon kívül más ellen még nem gyorsultál vele röhely ez a gyerek (ez aki írta ezt a tesztet nem te Cart....)
jaja 12
én ugy tom 12
hány voltos az aksia az rs 50 nek mert hát ma bnem rég
idultam volna el öniditoztam be indult
utánna le ált asztán indit gattam és egyre szerencsétlenebb hangja volt szala duda se szolt
a végén van a hangsúly,"de minek"...sztem felesleges
nem sok értelme van pl ott a kis cbr tökéletes rá az a kis gumi+az előző szériás rs-eken 120-as volt,ha így haladunk 2009-ben 150-es lesz alatta
Ja és 8.5Le
Nemkérdezem meg:)
Níilván azért, hogy hasonlítson a nagyobbakra. Ha megnézel egy mostani tzr-t, meg egy 10 éveset, a régi sokkal kisebb, nem véletlenül. A kereskedelmi cél az, hogy kezdőként megvegyed a márka legkisebb sportmotorját, és utána ugyan oylanokat vegyél csak egyre nagyobbakat, ezért hízlalják fel a kicsiket. Teljesen értelmetlen egy 6 loerő köröli motorra 130 as gumit tenni.
ezt az apriliától kérdezd meg
Fel lehet rakni egy 50 es motorocskára 130-as gumit, csak minek?
ez a +5% miatt van...asszem Atta te érted
az lehet, de gyárilag az enyimen is 100/80 van elől hátul meg 130
Elöl 100 hátul 130... ennek elgurult a gyóccere, még a speciál 125ös ok is csak 90-es elsőgumival mennek:)
Vadas....1 új RS sem megy annyit de Ez a kettő viszi a 110et
van még egy okoska rs50csabi http://sportmotor.hu/boncterem...
persze 100as utazó az vadas
robman elég sok hülyeséget írt a motorjáról
Hölgyeim és uraim, mi van itt?
Ide csupa politikusok járnak akik felfuvalkodottságukban megsértődnek a leg ártatlanabb tréfán is?

Mivel én kezdtem a froclizást, úgy illik, hogy én kérjek meg MINDENKIT hogy a kreténezést, hülyézést és egyéb sértegetéseket mindenkihegyja abba!

Valamint nem muszáj megsértődni sem, előfordul,hogy aki nagyon lamer kérdést tesz fel egy nyilvános fórumon, azzal pöttyet élcelődnek, de ezen nem kell megsértődni, hanem röhögni kell rajta.
Jó lenne, ha nem ovodások módjára folyna itt a szájkaratézás.
De még mindig nem írtad le h mikor fullad a motor....elvileg leht eltömődött benzincső benzinszűrő taknyos karbi rossz fúvókázás vagy beállítás....vagy ami már nagyobb gáz a membrán....
nem tom mér let ijen szar ékezetes bocs h ijen késön irtam csak msn eztem:Ptéllen muszály kockulni:Pjavuljona szemem:Pemléxem
arra is mikor azon votla verseny h ki hány olal nál tart szala forum háény lapos mikor az rs forum be ért 200 ba edigra én már aszem 6 honapja nézhetem eszt a forumot utánna felgyorsultak az idök najo a 07 nyár kimarad:Pna de nem tom mér lényeg ez h kivolt itt elöbb ezzel nem tom:D de tök gyerekes na midnegy aludjatok jol sziasztok minden jot!csáo
na és mikor olaszmelo elesett meg fuu nem jut esdzembe a neve sutyerák vagy nem tom k volt 98 as rs el nem tudott le fékezni ésbele ment egy kocsiba és itt sirt:Dhát akkor én még csak azon agyaltam h de jo neki ö lkegalább blee mehetet egy kcosiba egy ijen gépell :D:D:Dmivolt még:Prs tura nem voltam májusba volt beszervezve aszem tavaly v tavaly elött nem tom:Daz is vicess lehetet
Jah, és gyári jó állapotú!
VAN BALOLDALI TÜKRŰÖM RS-re!
MI volt ez a TZR versus RS háború?