Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várostól függ meg h kinek a nevé van a motor mert azt is nézik hogy mióta van jogsija a tulajnak!
Bár azt nem értem h az egyikre miért 2700, mert tavaly az is 2400 volt. Mondjuk jobb mint az 5000.
de sok
5 ezer Ft?! Nem sok az egy kicsit? Nekem 2400 meg 2700.
Én ugy tom h az a legolcsóbb!
allianz van nekem 5ezer ft
köszi szépen!ki milyen bisztosítot ajánl?mert sztem jöv héten kéne kötni biztositást:Pehh de nem tom h hol:P
Ugyan mivel tilja le?És a magyaroknak nem igen van ilyenekre pénze!
hello all lenne egy lehet hülye kérdésem:P Magyarországon használnak a rendörök rollerbank-ot?és a roller bank az le is tiltjaa vég sebeséget vagy az csak meg méri?0köszi elöre a választ!
Az injektort csak viccből írtam ott van a végén---
Atya világ! Szép csapat gyűlt össze. Benzin pumpa, injektor... Ez a kettő bíztos nem De mit értesz nagy fordulat szám alatt? MIkor fulladozik?
Lehet az injektorral van baj
Benzinpumpa.... az hát...
ja mégha az alján lenne a tank:):)
rs ben VISZONYLAG ritkán romlik el a benzinpumpa, de ha mégis, akkor nem javítható!
Merthogy nincs bennne:)
Sziasztok

Van egy Aprilia Rs50 2005 evjaratu motorom, es magas fordulaton mintha nem kapna eleg benzint (fulladozik) ez mitol lehet? en a benzin pumpara gondolok de gondoltam megkerdezlek titeket is. A masik kerdesem hogy hogz lehet megnezni hogy van e benne folytas a mociba, mert lehet hogz ez miatt fulladozik magas fordulaton, a kerdesre a valaszokat elore is koszonom

udv. Zanin
de h is kattints rá az irásra:P ott irja tankpad kb 3500 ért van aukcios oldal:Pde nem találtam nagyon 17 es felni csikot:P
1 Ft-os tanktámasz vagy mi a szent xar?
hy all találtam egy tök jo oldalt viszonylag elég olcsok a dekor szettek 200 ft felni csik:Pfényviszaverös hajaj:P oocsssóóó:Pand gooood
kössz
hát elég gyengécske. bár az első 50 km-nél gyengébb volt mint most 123 km-nél.
Nincs olyan, hogy megindul mivel 5500-6000-nél többet nem forog, amugymeg ezek a gépek 7000 körüli fordulatnál indulnak meg, szóval...
Ne röhögjél apám nagyon bepörgött mikor mondtam h nem rendelted meg ugyh mozogjál Bence mert megígérted!
Nagyon szép az Rs-ed, grat hozzá, majd ha összejön nyáron én is szeretnék egy ilyet venni. Amúgy, ahogy probáltad folytással, hogy megy, egy kicsit gyengén? Vagy azért a megfelelő fordulatnál már húz?
SOS!Fújja az Rs em az olajat a kipufogón.Segítsetek lécci mit lehet tenni.Dugót gyűrűt gyertyát cserétlem.És lövésem nincs miért.esetleg attől lehet hogy a végdobnál nincs összegesztve és csak egy gumi csővel van összefogva?
megvan az RS, nagyon szép, hétvégén már hajtottam bele kerek 100 km-t. Alig várom már hogy kikerüljön belőle a fojtás, nameg jóidő legyen! Nagyon nem akar menni így. Sebaj én türelmes vagyok...