Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Eszti hát nem szárnyra gondoltam hanem valami érdekességre de ugy látom itt nem kapok segítséget na mind1!
na ebben egyet értünk
bár régebben énis néztem olyan visszapillantot amiben benne van az index így le lehetne venni elölröl azt a batár nagy indexet bár nekem negyon tetszik a fehér burával meg hogy van benne vagy 4-5 izzo vagy led.
Ízlések és pofonok különbözőek. Ha neki tetszik, akkor nincs azzal semi gond, bár én sem szeretem az ilyeneket.
milyen tuning kell neked? szárny vagy esetleg lökhárító? a motor úgy jó ahogy van felesleges venni rá vagyonokért karbon sárvédöt, indexes visszapillantót...
Sziasztok! nem tudna valaki egy olyan honlapot mutatni nekem, ahol optikai tuningcuccokat lehet venni?
Nekem is sportlégszűrőm van, de miért is kérdezted?
nekem van
Valakinek van sportlégszűrő a motorjába?
Bocs Szilvi! Csak úgy volt hogy viszem a Mito-t Szegedre... Kapkodás,szervezés...el is felejtettem....
Majd ma elmegyek...
nem csak tudod hogy milyen
Összetört az RS?
Te Csabi!Balogh 100 hogy nem megy alacsony az értelmességi szint -2 fok aknafedőn első fék
Jó ok am Gozsi fog még jön ni az RS topikból(gondolom jön tess) talán még egy RS 125ös gyerek 2004es asszem akkor én fogok innen!Hívjad te is a haverokat de csak 125ccm Komoly lesz ha beállítunk!
nem tudom de szerintem rendelj rs 50-be és akkor azzal tuti nem lesz bajod
khm... nem felejtettél el valamit? illetve valakit?
hy szerinteteka aderbi gpr km spirál jo az rs 50 em-be ezen f ilozzok?
Hi!
Eladó egy 2005.10. havi Derbi GPR 50R 480 000Ft-ért! Full gyári állapot,nincs semmi baja,karcmentes állapotban! Jó hangja van,nem csörög a blokkja! Minden működik rajta!
tel: 06-20-961-02-40
e-mail:christian2@citromail.hu
Hello
rendben megbeszéltük én tuti megyek ha jön velem valaki ha nem félúton meg majd becsatlakozok hozzátok.
Ha gondolod május elsején ha átérsz ide karcagra akkor mehetünk együtt madarasra leszünk még 1 páran 125ös motorral!
De rég láttalak. Úgy bemelegítésdnek nem egy ilyenre gondoltam az ujonccal, de ha mennék akkor szólok. Most éppen megint nem megy. NEm találjuk a megfelelő beállítást. Már mindnet megpróbáltunk. MOst úszó szinten állítottunk aztán kezdhetjük újra a fúvókákkal. De oylan jó lenen ha végre menni. Sok motoros felalá járkál, de érthető hisz hőség van, én meg itthon feksezm az ágyban. De hétvégén már csak össze fog jönni. Már nagyon idegesít. Logikus. Télen -6- -8 fokban motorozom, +11-13ban már oylan snassz, nem?
No, és felétek mi van? MInden rendben?
nincs hát megha messze lenne akor se lenne gond oda mindig megyek régebben kocsival apuval, aztán mocival most ugyszint mocival
Kunmadaras sincs messze május 1-én
nekem is szólhattok ha pest fele mentek arra énis elnéznék amugyis montam már hokinak hogy nyáron arra is gurulok majd meg zsolti(xnas) felé is elnézek
csá

na majd szóljatok ha jöttök a szilvihez amúgy megy még az RS ?
Pesten? Szilvi sem lakik onnan messze... Mondjuk 60km-re. Én meg csak 30-ra. MAjd szólj ha lesz motorod aztán elmegyünk egyet motorozni!