Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát de ne szopass már bazd+ már szombaton tudtad mit kell rendelni hallod ha miattad nem lesz kész a motor megütlek!
még ma nem majd holnap
Kabbe! Remélem megrendelted a cuccot mert hétvégén jönnek megnézni!Remélem elviszik!Téll Bence árulja már te is fent van a hasznaltauto-n meg a motor.hu-n is!
Lehagytam a ? jelet, sry
Mivan danee, megvan már az uj rs? Hogy megy, mesélj róla
Üdv.: Hawk
száműzünk az apriliás fórumról Csabi irány a yamaha xt
Hát nekem volt egy 80as kawasaki-m azon sokat dobott a direkt szűrő télleg jobban ment a hangja is jobb volt és alul "erősebb" volt de hát kis ccm-ben télleg annyira nem észrevehető!És csak 3 hétig ment utána beállt a főtengely dugó henger stb...
van egy eladó Top 80-as hengerem új hengerfejjel dugó,csapszeg...
15e Ft
elhiszem hogy 5%-ot növekeszik a teljesítmény de azon úgyse veszel észre semmit
Ja azt elfelejtettem írni h indexet. :D:D
Nálunk lehet kapni 2000-ért bár az ien noname, talán az rx 50-éhez hasonló (97-eséhez). Szal ien kisebb motoros boltokba érdemes szétnézni sztem.
Hy all!
van valakinek feleslegessé vált eladó sportkipufija rs50eshez?
beszereztem mégegy rs-t, amin minden gyári, olasz papírjai is megvannak, tavajig garis volt. :D
9500km van benne, és 98as évjáratú. és tényleg megkímélt, ritka darab. csak a hangja kiábrándító.
...ötlet?
az enyimen is sima irányjelzö van nem gyári hanem boltbol vett rá néztem és meg vettem mert az enyim is törööt volt és 5 ezerért vettem mind a 4 et szal jo vétel volt ...
Sziasztok! nem tudtok vmi bontót ahol rs is van?
kéne egy irányjelző ,utóbbi jeges csúszásom miatt....
10-est meg sajnálok érte...
Aki tud írjon... szikorazoli@freemail.hu
én is
msot olvastam nem rég rá jöttem:P de azért good a vidi sztem elégé pörgös ez a moci/
malossi mhr team sylinder 78.6 ccm
malossi mhr RHQ veiv
malossi mhr moto GP effektanlegg ( som det ser ut til ingen andre har...alle kjører med mhr team effektanlegg, men det er beregnet til team 50ccm )
malossi mhr dellorto 26 gasser 105-120 dyse
malossi mhr fjører
kundo lameller
tp coil
c4 lagre
hy all szerintetek ez minek segitségével érhetö el?gpr vs rs nagyon oda baszzák az rs-t én is néztem
pedig 5% teljesítménynövekedés van a dobozára írva
én nem vettem észre semitse se a fogyasztás nem nől se a teljesítmény se semmi
fogyasztás mennyivel nő?teljesítmény?
Az indexxel semmi bajom. Szerintem teljesen jó, csak törött, mert egyet sajnos csuzstam vele, és azt akartam lecserélni. Bár az alvázszámom alapján hol fehéret, hol sárgát küldtek, de egyik sem illet oda, mert az előző tulaj úgy tűnik lecserélte őket... vagyis inkább ezt sikerült rá szereznie...
a régin nekem is sárga én az imént az újrol beszéltem azon van fehér de szerintem az 50esen egyáltalán nem nagy azaz index az pont illik a mocihoz
de aza baj akkor azt adja ki hogy az autokban lévö motort (blokk) hogyan tudod szebbé varázsolni pl kék vagy piros boritás a motorra meg szines csövek... szal nem tudom hol lehet ilyet találni de biztos megvan a maga helye mindennek!
Nekemmég sárga indexem van. És az sem gyári. Egy sajnos összetört a csuszáskor és akartunk hozzá rendelni, de kiderlt, hogy nem gyári, 4-re meg nincs pénz, Még az egyet is sokaltam. 8 ezer Ft egy indexért. Úgyhoyg maradt a régi házilag javítva. De szerintem szép a motor alapból és nem igazán változtatnék rajta. EGy picit, de inkább mégse.
Hát, sajnálom én ilyeneket nem tudok. Esetleg próbáld meg egy kereső oldalon, hogy motor optikai tuning. Hátha kidob valamit.