Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszike mégegyszer^^
Egyébként a motor azért van, hogy el tudjak menni bárhova, nemigaz?
Nem baj! jól mondja Krisztián, várunk szeretettel
Köszi
Csak tudjátok én Pesti vagyok...nem hiszem hogy van sok rs50-es ember a közelben.
Várunk szeretettel!(ha nem bánja sneki, hoyg a közösség nevében szólok... )
Miért nem ezzel kezdted akk senki se segített volna Bence!
Köszönöm Életet mentettél
egyetértek
helló mindenkinek!nem tud valaki 94-es rs-re idomokat mert kéne az enyémnek az oldalára !
Engem se lehetne olyannak mondani, aki "pénzeszsákba" született, csak egyszerűen annyira hülye dolog az, hogy a fórumba beír tök értelmetlenül egy "oltást" azért, mert neki ez nem adatott meg. Most aki ilyen szerencsés emberke, hogy még a gixxert is megkapja apucitól 21 évesen, annak szerencséje van.De az sem tehet róla hogy gazdag családba született, az meg egy másik dolog, hogy szerintem se jó dolog, ha az embernek nem kell semmit se tennie a céljaiért, mert megkapja egyből azt amit akar.Az ilyenek később ellustulnak, elkényeztetett, és buta emberek lesznek, + az sem kizárt hogy nagyképűek (Mondván neki minden megvan, a többi meg kussoljon...). Szóval Én sem azt mondom, hogy milyen jó ha megvan az amit szeretnél csak egy szavadba kerül, mert azt meg nem is becsüli meg általában az illető. Sokkal jobb érzés úgy megvenni valamit, hogy azért te megdolgoztál, ráadásul sokkal jobban meg is becsüli az ember. És Szilvinek is tök igaza van, hogy nem mindenki azért veszi mert szeretne motorozni, hanem csak hogy villoghasson vele. Én személy szerint már régóta szeretnék motorozni, volt hogy egy picit még vezethettem is, és egyszerűen elkapott ez a "láz".(Remélem hamarosan Én is tudok majd csatlakozni a többi Rs 50 tulajhoz.) ^^
Üdv.: HaWk
alapban is csalnak az órák, nagyonsok múlik azon is hogy ha már nem a gyári gumiméretes köpeny van rajt már akkor csal+ guminyomás is számít...
nemértelek prézli, te milyen motoros vagy, hogyha okvetlen lenézed a másikat ilyen téren, csak mert beleszületett a "pénzeszsákba"?
de azért kedves Prézli, ezt kis pöcsözés nélkül is el lehetett volna mondani
Szerintem nem akart oltogatni senkit... csak ő valószínű nem azon szerencsések közé tartozik akinek egy szavába kerül, hogy egy 800 000-es motrot a segge alá toljanak. De amúgy valamilyen szinten egyet értek vele. Azok akik így kapnak motrot 90%-uk nem azért motorozik mert szereti, hanem mert villoghat vele... Aztán persze 1-2 hónap után előjönnek a hiányosságok: nincs érzéke a motorhoz, és mivel persze nem szereti a motorját csak egy eszköznek tekinti így nem is vigyáz rá, akár balesetet is okozhat... Tény, hogy a motorosokat nagyon régóta "csodálják" (jó persze van aki utál minket), mert egy összetartó réteg vagyunk, csak sajnos ezt nagyon sokan kihasználjak... pontosabban megpróbálják mert a legtöbben észrevesszük, ki miért motorozik, és megpróbáljuk elkerülni a motorjukat farokhosszabításra használó... nos embereket mert motorosnak nem nevezném őket... Szóval azon szerencsések akik egy szóra meg egy szép mosolyra kapnak motrot, talán nem is olyan szerencsések, mert minden motoros megérzi ki az akinek hasonló szív dobog a motoros ruhája alatt
Prézli: Te tulajdonképpen most minek írtál ide?
Mert sok értelme nem volt, és mondjuk ha már oltogatni próbálsz embereket, legalább tanulj meg HELYESEN írni! ;)
Üdv.: HaWk
a kis helyesíró én meg nemsokára megyek vizsgázni
Mondjuk ez nem nekem szólt, de vannak ilyenek. Valaki jobb helyre születik, valaki rosszabbra. Én a kettő közé, de ilyen véleményeket nem igazán illik közölni, finoman szólva illetlenség. Másrészt a legújabb egybe van, hosszú ú-val és rövid j-vel. Ezt ne kötözködésnek vedd, nem annak szántam.
Tessék Bence remélem hasznát veszed:
Ugy birom a kis pöcsöket akiknek nem kell megküzdeni semmiért csak kimondanak 1 szót és apuka már veszi is meg a leg ujjabb nagyhangú lassú 50es vackot.
nekem is 85 90 között megál aztán belebujok a tankba és hasit ora szerint 100-at!
Hát, 85-90, ha összehuzom magam akkor 100, de az enyém nem gyári, legalábbi snem tudommit higyjek már róla, mert már mindent kicseréltünk rajta. MEg semmi sem az aminek lenni-e kéne. Még az irányjelzője sem gyári. Kicist mellé nyaltunk vele. Előző tulaj kicist átvágott minden tekintetben... Nem kicsit paprikás olyenkor az ember mikor rájön, hogy átbaszták. Nekem ez elég sok pénzembe került...
nagyon jó köszi
rendben csinálok de már csak holnap az úgy jo lesz? délelött fel is teszem majd!
Nagyi46: kérlek csinálj már 1 jó képet erről a matricáról mert az enyém lejött a mosóba és csináltatok matricát és kéne hozzá egy jó kép
thx
ja télleg neked menyit szokott mutatni az ora?