Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No! Ahelyett, hogy egymást oltogatjátok és bazsogatjátok elárulnád milyen tűnetei vannak a motornak. MIlyen fordulaton? Esteleg egyenletlen a fordulatszám? VAn-e valami oda nem illő hang? Ugrik-e addig a motor? Nőt-e az utobbi időben a fogyasztás? Valami... amiket érzékelsz.
a "Robman" korszak már csak a nagyon végén fellángolt ellentétek vitája volt
z 3 ha hiszed hanem én már akkor is itt voltam mikor még tiger kapta a tzr ét elég rég ota itt vagyok csak nem regiztem be de nagyon rég ota olvasom midnen nap a forumot:D még mikor atta is többet irt ide:Pmeg votla za srác vlamai robman 06 os rs 50 essel:D tzr vs rs háborura én si angyon jol emléxem álandoan ment a vita:D
mikor te jötté má béke volt
Íhjaj! Azt haggyad!
Mégegyszer hangsúlyozom ha nem volt érthető: NEM AZÉRT OLTOTTAM LE, MERT NEM ÉRT A MOTOROKHOZ!
Szia!Új vagy itt.Hidd el itt így mennek a dolgok mikor én idekerültem húúú TZR VS RS háború de NAGYON durván folyt...aztán jött Z3...
ez oylan nevetséges mikor uj forumozo jön mindenki le oltja:D:D:lol na midnegy de sztem ez télleg egy forum ok igaz h ha kérdezik válaszoljon/de gondoljunk is milyen szar már az oylan h kérdezel vmit és akkor kiröhögnek!ez azért forum hogy kérdezzenek vááaszoljanak na meg társalogjanak :Pde nem tom azért nem feltétlenül kell vkit le oltani mert nem tudja miböl áll egy motor én is mikor meg kaptam nem tudtam mi az a kis tekkerhetö izé ott az idomon /asztán csak amásik odlali idomot kellet volna leszednem és láttam volna h az a benzin csap..de midnegy akkor is le lettem oltva:Dde hát sponygát rá meg kockát.
mikor jön már a jo idö?:Damugy télleg thx atta nagy segitség volt köszi
És mondom, valószínűleg ha a helyedben lennék, én sem tudnám mi baja van a mocinak...
Nem, nekem az a szánalom, hogyha próbálja megtudni mit értessz azon hogy magas fordulat, és te meg ahelyett hogy válaszolnál, leugatsz itt mindenkit...Nem garázsban fogantam meg, és én is kb annyira értek a motorokhoz mint te.Nincs is bajom ezzel.Nekem csak a megnyilvánulásod nem tetszett, hogyha Eszti próbál segíteni, akkor te vissza se írsz neki, hanem ha eleged van leszolsz mindenkit.(Ráadásul sztem nem is ismersz személyesen olyan sok fórumozót.)Na Peace!
Üdv.: HaWk
hogy ki a kretén azt sztem haggyuk, Eszti kérdését láttam, csak elfelejtettem oda írni a végére hogy tisztelet a kivételnek mert olyan mindíg akad, és ha neked az a szánalom hogy nem tudom mitől fulladozik a motorom és hogy volt egy két tippem sztem még nem kell kiröhögni a másikat, én nem garázsban foggantam meg mint eggyesek így nem is értek nagyon a mocikhoz ( alapszint )

am bocsi hogy fefaszoztam titeket, csak nem türöm ha a tudatlansagom miatt röhögnek ki, elvégre ezért van a fórum sztem
nah mind1
szijasztok
Üdv.Zanin
jah az ülésnél láátam asztz a két csavar de ha levesszem a tankot akkor kb helyileg holvana msáik kettö?
köszi amguy nagyon!
az első ülést ahogy leveszed, na ott a tank végénél fogja 2 csavar, meg a tankot ha leveszed, és ha alulról nézed akkor 2 oldalt fogja még csavar belül
na ujra én lenne eg ykérdésem a benzin tank takaro idomot hogy az istenbe tudom leszedni?azért kéne mert elöl van egy kábel ami nincs csatlakoztatva és nem találom sehová hova kell csatlakoztatni de majd talán le fényképezem és lehet ezért nem müxika féklámpám ha az elsö féket huzom be!nagyon meg ksözöném ha valkai tudna segiteni!///nem akarom eltörni!:Pksözi elölre
is csöss
Hellósztok! Tudna vki segíteni h hol lehet rs 50-re bal oldali tükröt szerezni? (olcsón lehetőleg)
jaja egy jobarátom is netrisken bisztositoota bea szimoját és neki vmi 1230 ft évre
Zanin Te mekkora egy kretén vagy!
Eszti megkérdezte, hogy mit értessz magas fordulatszám alatt, és hogy mikor fulladozik...Te meg el sem olvasod, és úgy szólogatsz be...szánalom. Ennyit erről.
Üdv.: HaWk
ha Netrisknél kötsz neten 1800 pénz a Mávnál!
11541. hozzászólás!Ha arra válaszolbál talán tudnánk télleg segíteni....
bocsi ha hülyeséget mondtam, látom ide csak faszok jönnek akik nem segíteni jönnek hanem nézni a másik hülyeségét és röhögtök rajta, gratt senki sem tökéletes, de ez van. Jaa még el nem felejtem megköszönni a segítségeteket. :S
nekem is 5ezer! és Uniqa..
nekem csak anyira kella biztositás hogy legyen rajta a szabály miatt.....szal olyan biztosito kéne ami fizet is:Pha gáz vna meg nem is sok szal egy oylan 3000ft éves vagy alatta is jo csak ha gáz van fizessen!meika leg ideálisabb?
Érdekes... Nálunk az én nevemen van és csak másfél éve van jogsim...
tavaly is ennyi volt... én se értem apa nevén van de neki a nevén nincs alianzos autó anyuén van de ő még nem okozottt balesetet
Gyors válasz. :D Am hogy hogy olyan sok? Akkor emelik meg ha balesetet okozol asszem.