Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yyéé akkor, hogy lehet az, hogy az én 2005-ös RS-em am6..
No mindegy nem szeretnék vitatkozni.
Azt hiszem félreértelmezted a kérdéseimet!

Nekem már volt 2005-ös RS a kezeim között, és jópár robogó.. Ha száguldozni szeretnék nem 50-es speed-et vennék.. Amúgy is csak a járkálgatásra fogom használni.
Nekem ez a 3 tipús tetszik nagyon, és mivel nem tudom eldönteni kiváncsi voltam arra, hogy melyik gyorsul jobban esetleg valamivel..
Amúgy én is teljesen egyetértek veled!
Én egy ilyen motort arra használnék mint pl egy robogót.. Csak nekem nagyon tetszik meg úgy néz ki mintha valami nagyobb lenne..
Köszönöm h válaszoltatok de akkor most 2005ig : S2 12V 35/35W de 2005 utánni nak mien izzó foglalata van?Kösy
2005től már nem az.
Hát, nem jut eszembe a neve, sajnálom, de az enyémben S2 12V 35/35W Bár ez az S2? Nem tudom, hogy gyári-e, vagy nem.
ezzel teljesmértékben egyetértek azért örülök hogy járnak ide normális felfogású emberek is
Melyik a leggyorsabb? Ez egy elég rossz kérdés. NAgyjából ugyan azt tudják. De annyi fölösleges baleset van oylan emberek miatt akik flülnek egy motorra és csak huzzák neki. Elöször tanuljon meg motorozni és utánna, esteleg, de akkor meg már tudni fogja, hogy hoygan kjell közlekedni és nem csalk száguldozik. Különben is, nem az a motorozás, hoyg egy egyenes részem csőgázzal végig megyek. Ez nem élvezet. Az igazi motorozás az nem ez. És szerintem gondold ezt végig és csak utánna akarj motorozni. ELég sokan haltak már meg, pedig nem is mentek gyorsan, de ha valai eszetlenkedik akkor bíztos össze fogja magát törni rövid időn belül.
Tipikus...melyik a leggyorsabb?én láttam egy rs 125-öt ami 180-at visz garantáltan, meg is veszem....sok embernek ez számít
szép?szted egy 50es robi jobban megy mint egy 50es speed? . igazad van ha rsről van szó rsattára ne hallgass elvégre ő nem ért hozzá bezzeg mi a TZR topicba .
Nem..
Az RS is am6 az biztos!
A GPR-ben nem vagyok biztos, hogy am6.., de szerintem az is az..

Hát igen.. 50-es speed nem a leggyorsabb.. Én leginkább azért veszek mert nagyon szép, amúgy ha 50-es akkor robogó..
melyik a leggyorsabb?ha csak ez számít inkább ne vegyél motort
csak a tzrbe van am6
Na arról meg nem is beszélve, hogy GPR-ből van a Nude változat..

DERBI GPR Nude, DERBI GPR Racing, Yamaha TZR Rossi Replica, Aprilia RS.
50-esbe melyik a leggyorsabb?

kösz!
Üdv!

Születésnapomra meg szeretném lepni magamat egy 50-es speed motorral.. Nem tudok dönteni
Yamaha TZR, Derbi GPR, Aprilia RS. Mind a három ámulatbaejtően szép.. És ha jól tudom mind a három minarelli am6-os blokkalvan ellátva..
Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni? Amúgy ha veszek zzsír újonnan veszek..

Előre is köszi!
egyik srác adatlapján rajta van apja 300C Hemije aztán...
Hali mindenkinek! Lenne egy fontos kérdésem. AZ RS50-nek milyen izzófoglalata van? HELP
Egyébként, egy motoros forumon, hogy tértetek ki ennyire az autókra?
Hát még 2001-ig még a régi igazi szép 7-esben 3 és 4 literes dizel és 4 és 5 ezres benzines volt. Kisebbekre nem emlékszem, nem tudom mekkorák, úgyhoyg arról nem nyilatkozom, de apám 3l-es dizele hosszú távon 8 városban 12l nyalt be, és egy ismerös 4 literese 1 literrel evett csak többet. De ha már lehet választani akkor inkább dizel.
740i volt vagy 740D vagy nincs diesel 4000 ccm ben csak 3000-ben és 5000-ben?
mert nem mindegy mert a benzines az azért többet eszik.
amugy attol függ h nyomja neki fater 11.5-töl 18 literig fogyazt de elég aljasul gyorsul:Dez elött egy 740 ess bmw volt de az kbátlagba fogyasztot 17 litert és agyengébekk kedvéért 4000 ccmes volt csak.és amugy ja ha guurl a kcosi kikapcsol pár heengert
ok majd küldök teszek fel csak majd cisnlok képeket de sztem tavaszal mert egész telen lenn lla garázsb a kocis és igen putrisna garázs:D:Dde dobok fel majd
ugyan ijen kocsija van faternak nagyi:Phát igen és kb másfél évet könyörögtem az rs ér:D:D:
Hello!
Dobjál már fel 1-2 képet a mocirol had nézzem má meg
Hello!
www.motorline.hu
Itt minden van hozzá!