Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van egy 2007 es evjaratu Aprilia RS50 motorom.
SZERETNEM FELTUNINGOLNI!
Mit javasoltok?
Kellene 70 es henges stb.
Hol lehet ehhez az evjarathoz barmitis szerezni?
Itt Pecsen ahol lakom az Aprilia boltban azt mondtak ehez a 2007 es evjaratuhoz egyenlore nincsen semmi!
En ebben ketelkedem.
Varom valaszotokat.
Elore is koszonom.
Zoltan
én meg kaptam hozzá az eredeti adásvételit hát nem röhely?
és ha leveszed a fejidomot a műszerfal hátuljára is rá van irva legalábbis nekem
Rakj fel képet és megmondjuk h mikori!A telós megoldás az nem jó mert más van írva a felnire a lámpa alatt az idomra a blokkra és a teleszkópra!Vesd össze és vonj átlagot belőlük!Pontosabban a blokkon megtalálod ugyis!A felnin is egyértelmű!Az idomban az első lámpa alatt van!A teleszkópon is megtalálod!
nézd meg a telókat alul nekem bele van ütve a fekete résznél!
én azt tartom hogy ha 300C akkor már legyen fekete
nézd meg ezt 300C
ja értem hát most jelenleg az enyém az fullosan gyári állapotban van
nem tudom lehet nem rendeltetés szerűen használom meg nekem 130as fuvókám van
ako jó sokat eszik az enyém beéri 3 L-el is
TZR eszik 4-4,5let bazz
nem.egy 5,7estől?
arrol beszélek énis mért szerinted a 15 L az nem sok
nem ezsik ez sokat!VÉ NYÓCAS de ilyen inteligens cucc hogy 4hengert letud állítani így mikor vározsba nyüzsögsz nem eszik anynit.de olyan 15vigan lecsuszhat neki
ja meg ne fogyasztana annyit mint egy tank majd kérdezd csak meg zsolteet hogy mit eszik egy ilyen
győzikés basszus nem tehet róla szegény autó hogy győzinek is jutott egy amúgymarhára bejön csak ne lenne ilyen ocsmány a belseje vagy lenne olcsóbb...de virulna a pofám ha a seggem alá tolnának egyet az ziher
ez nem autos forum de zsoltee azért majd küldj neki a cryslerről egy kép képet ez olyan győzikés auto 5.7-es HEMI motorral!
lehet megfogtok kövezni...de a 300Cről tudnál képet bedobni?
szép az RS-ed imádom az eXtrema-kat gyönyörűek egyik barátomnak is van azt is imádom
Igen, csak ezt nem igazán tudom mire vélni. Most anyaghiba, vagy... vagy egyszerűennem tudom elképzelni, hogy mitől vannak iylen hatalmas különbségek.
nem csinálok én semit vele szépn használom montam is hogy gyári volt és 24000 elment akor is fötengelynek lett baja aztán teljesen fel lett ujitva télleg szépn járattam ere megszorult
ne beszélj már ien faszságokat:D
Nem Asso van az rsekbe? Vagy az újakba már nem azt rakják? Nekem gyári dugó 28at bírt, csak a power nyelv közbe szólt:S De proxnál maradok, eddig 26nál tartok vele, még pár ezer aztán csere
Haverom 1500KM-ig 5ezres fordulaton ment vele jó olajjal jó benzinnel és mégse bírta!NEM emberi hiba hidd el!Am meg szerintem nekem is wertexem van és eddig semmi baja!
Számomra ezek olyan érthetetlen dolgok. Anyaghiba, rossz olaj, mocskos benzin. Nekem a bejáratás az úgy oylan 6000 fordulat körül történt, de inkább elmaradt. Most éppen 5000 pár száz km van benne generál óta, és minden jó, gyönyörően megym szép hangja van. Egyszerűen semmi nincs vele? Mit csináltok ti, hogy 2000-3000km után megragad a dugattyú?