Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy ujra én baszus kifogyot a benzinem a kut felé tartva:Dde szerencsére le álitootam egy embert és tudott adni benzint nagy mák volt:D276 ft os áron:Delég ügyes voltam:D
Hát a k63 az jobb mint a legtöbb nevesebb márka, azonos méretben csak lenézik, mert ex ndk gyár gyártja. A magyar, és a kulföldi mz kupások is zömmel azt használják,, elhuheted, hogy az angol bajnokságban menő mz seknek akármilyen gumira is van pénze, mégis a heidenauval mennek, szal az egy nagyon is fasza gumi. Pláne, hogy van belőle lifejezetten versenyváltozat, az puhább keverék, az a k63rsw.
Viszont azt tudni kell, hogy az új gumiról a gyártás közben rárakódott formaleválasztó rétekeget el kell távolítani,mer amíg le nemjön, csúzsik. Ezt a legjobban 180-200 as csiszolópapírralé lehet megtenni a gumi teljes futófelületén.
én is kb anyit még ma bele akarok tenni:Dgecc jool gyorsul az rsem idáigmég nem volt ijen gyors :Dlehet fogytam:DDehhh 26 kg rol 25.9 re:D:D:de hogy is azzért enneka 2cerese vok
én egy 100ast és mára ennyi volt
idáig 64 km et mentem kb és még megyek ki gecc jo idö van :D:D:D
NEkem most elöl hátul Heidenau K63-om van. Teljesen jó. Kanyrokban sem rossz, de azért csak ésszel, mert anynira nem is nagy szám. Jól tapad, puha. Vízes uton nem egy nagy élmény vele közlekedni. Régen Pirelli MT 75 volt. Az vízes uton remek volt, bár az egy máskategóriájú gumi.
majd emg látjuk nyáron mijen_:D
jó a michelin, az volt a régi RSemen, az sztem nagyonjó gumi! jól tapadt az éles kanyarokban (széléig leszoktam dönteni ) 90-100akat szoktam menni kanyarokban...
michelin akart lenni:D
nekem elölvan mislen hátul pireelii igy jutottam hozáá a mocihoz majd lefényképezem egyszer ha érdekel!
előre nyugi nem tudsz így válogatni, mivel 16os az első kerék arra meg nem nagyon találsz gummát...
és a michelin-röl mia véleményetek nekem hátul pirreli van elöl + michelin!
durrantani való na majd madarason
Én ha megtehetném akkor vagy Continental-t vagy Dunlop-ot vennék!De sajnos most nem telik egy új Dunlop-ra a régi meg kukás
dunlop d208 első 28.000
dunlop mi? használtat nem veszek
pirelli
Talán egyiksem
Heidenau vs Metzeller?
adatlapomon heidenau gumiról van képem
Köszi!

Heidenau gumival van már vmi tapasztalatotok? ha igen akkor megírnátok hogy milyen?
jól néz ki
Nagyon csini
:Dmért m zoli nem örülsz az olasz felszolitásnak:P:D:D: én is mosolyogtam ám enzo barátomD::D:
nah végre mehettem egy jót az rs-el

itt a paripa