Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugymeg nem hiszem hogy csak 80at megy akármijen kocsival bemérnéd mind többet mutatna akor szar az öszes ora azt azé nem hiszem...
nem 80 hanem 100 most nem tok micsnálni ha anyit mutat
amugymeg az nsr 125 ös ora akor pont ugynijen jol csal mert nyáron 109 et mért két fogal nagyobb volt elöl ja meg egy szál a semi a kipuffom katalizátor is kivágva ketévágtuk a kiput és ami bene volt azt mindent kivertünk belöle nem kel oda semi azota elég jol gyorsul
NEkem így kéne a tartórudazattal együtt utas lábtartó 2000-2003-as RS-hez. Ha valakinek van kérem írjon!
100-at? Nem sok az egy kicsit. Mondjuk inkább 80-at, ha már egy gyáriról beszélünk. Mag aztán jócskán csalnak azok az RS órák.
nem tudom hanyas évjáratra gondolsz de az enyém megy 100-at ora szerint gyári áttétellel van elöre 2 foggal nagyob is azal meg még többet
gyári rs 50, tuning nélkül mennyit megy végre?
nekem mx 50 van és 96km/h (nem tuning)
nem fázik csak hidegbe nincs kedvem mocizni inkább kocsival megyek most ép csak azért gurultam egyet mert a -5 meg 0 fok után jo volt aza 12 meg 3 honapja nem is mentem vele szal most böven elég volt a 80 90 nyáron megha kedvem van tépni egyet ugyis a nagyobal megyek.
Ja értem már
roszul irtam nah:P:P bocsiikka nézd el plz:P
Szegény motor fázik 20 fok alatt vagy mi?
neked hogy ment el az alapjáratod 3000-re ezelött 5000 volt vagy mi?
nem a 25 össel voltam hanem az 50essel azt csak 20 25 fok körül veszem majd elö!
és itt meik am?van egy lábtarto konzul meg egy alu lábtarto//nekem viszont egy komplett hátso lábtarto kéne konzulal együtt meg az a vas is kéne ami a vázra csatlakozik és rárakom a konzult.....bocs h nem szak szavakat használok:P
cartman akart lenni:P tlélleg köszi
kösz carman isten vagy télleg ksözi!
xnas:hátsó lábtartó http://adamoto.unas.hu/
Zalaegerszegtől 20km-re pontosabban Baktüttös
Dani, te hol laksz?
Nem a 25-össel ment, hanem az 50-essel.
nyugi, nem sértődtem meg, és nem is vagyok haragtartó ember, szval...

persze majd rakok fel...
ejnye nagyi te is motorozol aszt hittem te ovod a 25 öst a hidegtöl:P:Pamugy ma én is voltam gecc jo idö volt:Dde viszont a tél alat elment az alapjáratom 3 ezerere:D:D:Dén is csak néztem:D
Hát igen, jó neked...:)
Egyébként tényleg nagyon megfelel arra, hogy motorozgasson az ember^^ (Rs50-es tulajok elmondása szerint irom, mert ugye nincs moccom:D)
Keresek már melót mióta, de egy 15 évesnek legálisan nem adnak....Ugyhogy nem vmi könnyű. És tényleg sry ha megsértettelek vmivel. Majd ha meglesz moci, akkor plz tegyél fel képeket, meg hogy milyen az egész. Oks?:)

Üdv.: HaWk
Help!Honnan lehet venni gyári rs 50 06-os matricaszettet?(hasidomra kell)
holnap megkérdezem az apriliát de az tuti 3-szor annyi mint ami a boltba van
most nézem hogy te is új RS-t veszel, csak nekem pénteken már meglesz
nos nem arra vagyok kiváncsi, hogy miért veszek 50-est 20 évesen, stb. Egyébként volt egy Rs50-em 2000-es évjáratú (ami 80asra lett átalakítva). A 25-öshöz meg rendszám, A1, stb kell-jah és még annyit, hogy használt motort soha többet! viszont az új 25ös csaknem félmillióval többe kerül+rendszám...A kicsi RS bőven megfelel motorozgatásra!
A pénzre visszatérve 14 éveskorom óta 180-200 kg-os mézeshordókat cipelgetek ide-oda családi vállalkozásban...higgyétek el nem kis munka!(mézfelvásárlás egy másik cégnek) még így is részletre veszem!
Jah még annyit hogy aprilia rs 80 néven korábban már voltam itt.
nah és most kiváncsian várom a teszteket...