Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hawk
Elnézést! Nem Enzo, hanem Emzoli.
NEm azért, de szerintem ezt nem lehet életkorhoz kötni. Valaki 16 évesen érettebb, de vanank akik 30 éves korukban is úgyan oylan hülyék, mint egy tízenéves kamasz. A PAV-val meg nem sokra mennének. Godnolj bele. Egy alkalmassági vizsgálat, és? Apám mondta, hoyg nincs benne semmi. Egy nap... megmérnek ezt azt és kész. Egy embert nem lehet lemérni egy iylennel. És különben is, egy okos emberazt mondja amit hallani akanak tőle. Másrészt Enzonak is igaza van, hogy pár papírtól és végzettségektől még nem nő be az ember feje lágya. Sajnos el kell fogadni, hogy ilyen az ember. Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni.
Hát... azért mostmár egész jól egyben van. Már csak kisebb finomitások a karburátoron és utánna feljesen össze lesz rakva... br most is csak a jobb oldali idom hioányzik róla...:P MAjd hétévégn csinálok valami frissebb képet róla, ha kész lesz.
Igen, sr van a képeim között mert az volt.
Majd teszek fel képet az rs-ről ha le lesz fényképezve.
A motorodnak szólhatnál h szedje már össze magát mert a képiden nagyon szétszórt...
mondjuk ebben is van valami...

akkor egyszerűbb lenne B-sre is PÁV-ot kérnének...bár így is nehéz lenne kiszűrni a nem rátermetteket...
mért nincs itt az extrem-ám
"18 év alatt nemengednék senkit B-s jogsira, meg legalább lennie kéne szakmai-, középiskolai végzettségnek..."

Nagyon sok magas végzettségű, mégis rosszindulatu, ostoba kretén van a földön.
Itt sajnos nem a végzettséggel van a baj...Van aki érett, és van aki éretlen.
Az meg a másik, hogy szerintem nincs nagy különbség 17 és 18 év között.
Ha nem is korhatár, de valamilyen szigorításokat be kéne vezetni mindenképp.
Üdv.: HaWk
bencenokia@hotmail.com
kb. 50 000 km-t levezettem már autóval, tapasztalataim alpján jóval több a "hülye autós", mint arányaiban a "hülye motoros". Szigorítani kellene a vezetői tanfolyamon, 18 év alatt nemengednék senkit B-s jogsira, meg legalább lennie kéne szakmai-, középiskolai végzettségnek...
hát sajnos így van
Sok a hülye autós és legalább annyi a hülye motoros... Nekem ennyi róla a véleményem...
Sajnálom, így jött össze. De a lényeg azért kiderült belöle.
Jobb lenne, ha előbb meg tudnánk venni, mert már a fejemben volt, hogy azzal a mocival kéne gyakorlatizni amivel közlekedni fogok nap mint nap.Bár ez csak pénz kérdése. Cartman, tudsz adni egy msn-t?
Üdv.: HaWk
Én motorral több mint 35000-t vezettem le és azalatt volt ezekre is példa, meg olyan is h a főúton mentem Abdán, lakott területen 90-nel ( ) aztán szembe a sorból kielőzött a köcsög A6-tal Ha nincs leállósáv, akkor nagyon megszopom szerintem..
bLaCkHaWk_93:szerintem a jogsit az rs-el csináld
mi megvettük márciusba aztán augusztusba lett jogsi addig is beletettem 900km-t szinte minden nap kicsit gyakoroltam
én már 6000km-t tettem ebbe a motorba és nem találkoztam ilyennel még főúton se
biztos mert látják hogy rs
Jut eszembe!
Én azt vettem észre, hogy a sok motoros baleset azért van, mert nem adják meg a jobbkezet, és páran rádrántják a kormányt.Szerintetek?
Üdv.: HaWk
Sajnos még nincsen moci :(
Én úgy tervezem, hogy márciusban lesz, viszont a jogsi...november előtt megvolt KRESZ, és elsősegély is, de sajna a vezetési kartonomat nem adták ki november előtt, így amikor meglett a karton, azt vágták a képembe, hogy sajna nincs szezon, majd találkozunk márciusban...(Akkor gondoltam h Úr Isten, március, az 5 hónap).De már nincs messze.Tehát a gyakorlatit gyorsan lezavarom Márciusban, és ha megvan jogsi, máris a motor vásárláson lesz a hangsúly.:) De azt megígérem, ha meglesz, aznap még teszek fel képeket, másnap meg egy onboard , aztán meg majd a motoros talik/túrák.
Ui.:Nagyon vigyázzatok magatokra, mert jön a jó idő, és a sok aggresszív autós is, akik előszeretettel hagyják figyelmen kívül a jobb kéz szabályt, ill. némelyik szereti ráhúzni a kormányt a motorosokra!
Üdv.: HaWk
úristen:D
RS? a képeid közt mintha SR lenne.
Hy all!
Ma kaptam egy RS-t és nagyon fasza!