Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha fűtött a garázs akkor nem kell annyit indítgatni de max 3 hetente had járjon egy kicsit!Szerintem ez az utazó meg legyen inkább 60körül...
ja és még egy krédés szerintetek egy 250 km es tura kb 80-90 en uatazoval kibirná az rs ?
ahha
ok
jo tudni kb
november ota ugy van a garázsba:D de amugy fütööt a garázs akkor is elég 2 hetente?am köszzzi a váalszt
Néha azért röffentsd be főleg ha akksi benne van!Akkor hetente nem árt ha nincs benne akkor 2 hetente indítsd be!
srácok egy kérdés:P:D az baj h a téli honapokban nem inditom be a mocit?mert modna egy haverom h ártani nem árt neki!de hát minek nyomjam akipuu gázt a garázsbaa ha semmi értelme.._D_D
Hali! Esetleg 1993-as RS50-hwz nemtudnál nekem szerezni fejidomot és lámpát egyben 60latt? Akár repedt is lehet, de ne legyen törött! Köszike! Üdv
HALI! Valaki tudna nekem 1993-as modellévjáratú Rs 50-hez fejidomot? Adnék érte maximum 20 ezer forintot! Az sem baj, ha repedt! Lényeg, hogy ne legyen eltörve sehol! Aki tud, akkor az irjon! supercarbon@totalcar.hu vagy MSN: zolika001@citromail.hu
Előre is köszike! Zoli
huhh...hát nem tudom,mennyit adsz érte?:D olyan 13-14?
engem csak a gyári kipuff érdekelne de csak akor ha nincs kibelezve bene legyen a katalizátor is!
menyibe vesztegeted?
de ha jo az ajánlat..:):Pakkor..:D
igaz majkd tavaqsszal lenne eladva
Üdv.megkérezném érdekelné-e vkit gyári 50es hengerem(6500km) és gyári főtengely meg gyári kipuff?ha éredekel vki plz irjon
Sziasztok
Srácok,ha valaki kipufogó rendszer vásárlásában gondolkozik szóljon,mert zsír új Technigas rendszert tudok Rs50-re (2006 előtti,tehát még a minrelli blokkosre) 49000Ft-ért(ha több db-ot hozok 45-be megkapom).Ha valkait érdekel szóljon jövőhéten megyünk a nagykerbe,és akkor el is tudom hozni
most vettünk egy ugyanilyet 1 200 000-be és egy forintal se kelet töbet fizetni mindent ök fizettek biztositást kötöttek rá rendszám ... szal én jól jártam ja meg amiket extrának írtál az minden rs -ben megtalálhato azt nem kel extraként kérni
szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), nyitott poweres(35LE), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Az új motortól csak az ára különbözteti meg, mert 200000ft-al olcsóbb! Hitelre is elvehető 12hónapos-96hónapos futamidőig, 10%-tól elvihető, 20%tól nem kell kezes Például: 20%kezdő=220000ft 48hónapos futamidővel havi 25985ft! Kérésre hiteltáblálázatot küldök
ÁR 1100001ft
Bencének a 80as MHR malossi tudja a franc milyen hengerrel meg a gia sportkipuffal (megmég kitudja mivel) tud 12-13pacit a szerelője szerint hát nem tudom én mentem azzal a géppel ha az 12paci az enyém 7 talán 8 de neccesen...
Szerintem is MAX 7-8 lóerő egy 50es persze majd minnyá jönnek akiknek az 50es gépe 15 lóerő meg ilyenek de ez hülyeség sose lesz szerintem egy 50es gépben annyi....a 70es-80asok vannak 13-15 körül!
esetleg 7 8 LE
A széria 50 esben? nemhiszem. A 70-es tuninghenger lehet annyi, de én nem tudom, majd valamelyik rs guru megmondja.
De visszatérve a sebességre, kit érdekel,hogy mennyit megy? A feeling a lényeg, az óra,meg mutasson, amit akar:)
14 es nem lesz jó az 50eshez de egy kis tuningal már elmegy
Hát igazad lehet ezzel amit mondassz... 13-14 LE sztem van egy rsben nem?
Üdv.már megvan honnan lesz a henger,főtengely,fogaskerék 14eset akarok ,az ugy jo nem?:)
Már csak kipuffot kellene nézni de nem találok sehol:S nem tudnátok segiteni? köszi:)
hát akko anyi
na de ha a gyárival azonos lökethosszú főtengely volt benne akkor az csak 75cm3, pontosabban 73,5...:)
ha emlékszel még akor nyár végén te montad hogy itt vegyünk főtengelyt na végülis nem az lett hanem ez :
ezzel mentem 2600 km-ert