Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ahoz tartozó top főtengely is benne volt? mert az csak úgy 85 cm3
Az derék Lehet neki is akkor ugy megy
Há" mé? az 50 es speciálok 32-es körülivel mentek. igaz 12 ezer alatt se kép, se hang:)
Lehet de 42 az nem lenne picit sok neki?:D Sztem fele akkora is jó lesz
Jó, lehet, hogy megincsak arról van szó, mint korábban, hogy lassan csepegteti az információt, lehet, hogy 42-es karbi, és egy csináltatott spec rezó volt rajta, ezt nem tudjuk:)
a 120az reális... az enyémnek is annyi volt a vége... de neki? egy hengerrel? hát nem tom... de ha olyn ajó cucca van és mutatt egy gpses képet is akkor grat hozzá ennyi
Hát erről beszéltem nyuszó-muszó:)
szal szerintem a 120 az azért reális lehet mert azt monták kb 18 LE lesz.
na látod... gondoltam h nem gyári lesz rajta
21 es vagy foggalmam sincs de nem gyári volt
De az 85ös volt. És mekkora karbival?
na most jövök én
amikor az enyémbe 85-ös top performances volt akor simán ment 120at ha hiszitek ha nem ugyanis kocsiba kb 130 felett mutatot kicsivel még ha jó sokat csalt is az ora nekem a 120 akor is megvolt.
Mennyivel eccerűbb volna, ha használnád a válasz gombot, tudnánk, kinek a fejét akarod éppen leharapni:)
Permanens vita ez, hogy mennyit megy egy motor ,egyfajta gumicsont kb olyan, mint a melyik olaj a leg jobb, mindíg előjön, lehet rajta rágódni napokig.
Ezek a viták néha átcsapnak anyázásba, de még soha sem láttam olyat, hogy akik a kétes végsebesség adatott váltig védik betettek volna, egy hiteles gps fényképet:)
Ilyemkor szoktam előjönni azzal az eccerű dologgal, hogy egy adott súlyú, és lég, és gördülés ellenállásu motornak, hány loerőre lenne szükége a vélt végsebesség eléréséhez. Egy 120 kilo körüli motornak,amin egy 60 kilós pilóta űl, átlagos ellenállású motorral(naked) a 100 km/ óra eléréséhez majdnem 10 loerő kell. A kis tzr idomával nagyjából 7,5-8, (de Tuji majd megmondja pontosan:)

Namost, neked ugyan ezzel a motorral,kellene több mint 15 loerő a 130 eléréséhez, ha tud ennyit a 70-es henger, akkor tényleg mehet annyit.
Éspersze mindez keréken mérve....
elárulom neked, hogy 70-es tuningok még többet is mennek.
Még a robogók is nem, hogy a motorok öcse.... És sztem egy fórumba nem csak az írhat, aki nem tud semmi....érted...
De tényleg az lenne a legbiztosabb, hogyha beméretnénk....köszi..
Ezeket am annyira birom sok 125ös motort megválaszt a 130 és akkor egy széria 50es 120al megy...még ha 70es tuning is van rajta még akkor is...
Hát most mit vártok tőle? Én nem értek a motrokhoz, ő a prof... De azé tedd rá azt a gps-t és mutasd meg nekem azt a kiló20-at...
Jee most hívtak Anettka után megkaptam az időpontot 2057-re
Tavasszal én is beakarom méretni a motorom már tartom a kapcsolatot a NASA-val
Ha ennyire okos vagy és mi vagyunk a hülyék,akkor miafasznak jösz ide kérdezgetni?Te úgyis okosabb vagy...
de te is
Rendben, egy 70-es , vagy egy tuning darab mehet annyit, de azért érvényes amit Ata mondott: gps.
Az autó órák is csalnak.
Más részt egy szóval se mondtam h értek hozzá...
Hát ha ez neked tuning akkor... karbi, gyújtás, kipuf? és akkor menynit is menne? de azért mérd be gps-el, ha meg mutatod elhiszem én...
Te is értessz hozzá látom...