Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Nem tudnátok leírni hogy lehet 2007-es rs 50-en beállítani a karburátort mer 8litert eszik 100on.
ez izgi szal kivitteda hora amoccit:Drendi tölled nagyi:Damugy büszke lehetsz amgadra egy ijen géppel nagyn szép sztem ! rs 50-125
csak neked csak most
mituddom én mi félbevábtuk oszt kipucoltunk belöle mindent
:D:D::D jah bocs:D:D:D máshogy amugynem si lehet kivennia folytást?
én montam msn-en hogy egy szál cső a kipuffom
errröl nekem nem is beszéltél nagyi:P
Az értelmes mondatokból nem sokat értettem de ha ki akarod venni a fojtásokat akor kivehetsz mindent ha van katalizátor azt is nekem is kilett véve és semi baja se let 8000nél kivettük és még 18000 elmentem vele gond nélkül akor is a főtengelynek latt annyi.
Hellosztok! Azt akkarom kérdezni h az rs50 nek a gyári rendszeréböl elsö részéböl ugy kell kivenni a fojtást h mindent vagy csak azt is lehet belöle kivenni vagy benne kell hagyni valamit? meg h ugye lehet hüvelyt cserélni a hengerben? És ha igen milyen fajta hüvelyt érdemes venni? itt az email címem:bala256@freemail.hu erre írjatok
elre is kössz
hát van ez igy majd tavaszal de ako meg lehet azé nem mer mindenki veri neki
én is igy vok de teljesen depreszioba estem ,hogy nincs téma már miota:D
én minden nap járok ere csak nem szoktaqm irni mer ugysincs téma ako meg...
nah ne idegesitsetek fel:Damugy ma esetle pesten az elsö decemberi hó:D rem hamar elolvad!azért irjatok ha erre jártok mert ki vagyunk halva:D
ehh csatára fel rs forum:D ébresztö álitolag jöna jo idö:D:D lassan de bisztosan rem már márciusra jo idö elsz :D:D:Dakkor lehetn csapatni (csak h legyen vmi téma:D) na éán mekk csáo jo éjt asztán forumoztzzatok:D
n.m. sok sikert a projekthez
ok,kösz!csak azért kérdeztem mert nem ismert márka és előre tudok fogaskereket venni"bárhol"de hátra nehézkes most találtam egy oldalt ahol a lánckerekem méreteinek megfelelő lánckereket találtam 47es a legnagyob!de ha cserélem akkor cserélem a láncot meg az első fogaskereket is!
nekem hátul gyári van ha jol tom az 47 es elöl meg a 12 hejett van 13-as és böven birja szal a 85ccm csak e bírja
rshez ne hasonlítsd mert más a kerékméret.
hali!van itt olyan akinek 13:47es áttelű az rs-e?érdekelne h mennyit megy!és hogy győzi e erővel,már ha 50es rsnél van ilyen áttét!én egy 85ös endurora akarom ezt a párosítást,sztem megfelelő lenne!most 15:62 és nem tetszik h túl pörgös .....erő meg bőven lenne a hosszabb áttéthez!válaszotokat előre is köszönöm!
Ha valakinek van eladó komplett ruhája (túra vagy verseny) elfogadható áron az kérem jelentkezzen. 52-54-es dzseki. 186 magas, erősebb testalkatú embernek.
Én is csak most láttam, hogy írtál... Ne haragudj, hogy nem voltam fent tegnap de már 6-tól szülinapi meglepetésbulin voltam...
ami igaz az igaz atol nem leszel nagy motoros mer 250el mész egyenesen
tüntesd el a majrécsíkot aztán sirjá
Nemtom mert a másik motor a képen a haveromé és ugyanattól az embertől van és mondták is neki hogy 90 a vége. Én már nem emlékszem nekem mit mondott mert márciusban vettem a motort.
Pontosan...ha 90et megy akkor nincs lefolytva annál jobban meg csak akkor fog menni ha belenyúlnak! de mondom ezeket nézd meg hátha csak van benne még valami EU-s akármi!