Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mitoevo88 nem tudsz valami hasonlot rs 125 re az uj lámpásra kelene valami ijen:
de ahoz képest h életembe elöször ültem váltos motoron 13 napja amikor meg vettük egész jol megy:Pés kb olyan 30 km erröl hoztuk haza a motort:Pszal volt idöm meg ismerkedni vele meg aváltoval is de már nem fulladok le:P még cisnálok fasáágokat amit most kezdek érteni pl a mtoorféket is mowst kezdem érteni ahoz képest meg magamhoz képest elég jo:Psztem
Értem. Hát igazán sajnálom, én akkor kaptam amikor elkezdtem a jogsit.
jah le esett figy én nekem ugy volt h a jogsi köynv kölcsönbe volt és olvasgattam nem értettem angyon a léyneget nem birtam ugy igazán fel fogni h mit hogy kell elolvastam többször is de az tény h dislexiás disgráphiás vok nem hencegek velle de sajnos ez van (nem birom rendesen feldolgozni a betüket enyi)
és másrész én jobban tanulok ha amit olvasok aszt élöbe is tapasztalhatom akkor még csak robim volt...
te eszt hol álmodtad black vagy eszt merre felé találtad?
Sziasztok! Angel eyes-ak eladóak! Fehér, piros, kék, zöld, amilyen színben kéred. Nagyon exkluzív megjelenést ad a motornak. Az ár párra értetendő! Ár: 13 000ft. Vadonat újak!
Msn: rdani8@ghotmail.com Tel: 0630-6500-591
xnas: Én most csinálom a kismotoros jogsit, és azért tudok előre dolgokat, mert van tankönyvem pl..abból nagyo nsokat meg lehet tanulni, ajánlom neked is, hogy egy motoros tankönyvet szerezz be, és leírnak benne mindent amit kell tudni, még azt is, hogy hosszabb időre hogy tárold a mocid, és hogy hogyan legyen karbantartva.
Üdv.: HaWk
én se angyonremélem h én is meg tanulom
Énsem motoros családból származom képzeld,mindent magam tanultam semmit se mutattak de nemis akarok vitázni majd teis megtanulod...
ok de én nem motoros családba tartozom bocss nekem apám se motorozot és nem mondta el nekem ezeket ez van!de örülök h te tudod én még váltani is elözö héten tanultam meg:P ne ere szolj vmit
igen hát rád nem emlékszem nem is szoktam mostanába msnre menni
Nem nemtudtam mindent,énis voltam kezdő.Pl nemtudtam h ellenkormányozni kell kanyarba meg nemtudtam hogykell kuplung nélkül váltani h nembassza szétt mgeg iylenek de neis haraguggy ez h van e rajta benzincsap meghogy holvan ez annyira alapvető dolog h ezt tudtam...
köcee nagyi amugy téged fel vettelek msn re még régebben amikor hirdetted az rs-t és kérdeztem h emnyiért adnád oda szal te fenn va gynekem msn en:Pehh
ha félig van akor ne tartalékon legyen hanem nyitva mer ha tartalékon fogy ki akor szopacs
res: tartalék off:zárva, ha lefelé áll akor pedig nyitva van
amugy hogy vannak az állások bocsi:P de télleg nem értek hozzá szal még kezdö vok amugy félig van kb a benzin tank
hát van vmi irva rá hát dead hunter mgé nem nagyons zedtem szét a mocit és az az idomon van és h a kapcsolo a tank allat lett volna akkor gondoltam volna rá!ennyi de gondolom te midnent tudtál mikor motort kaptál!tök természetes
ha jol látom a képen pont tartalékon van szal nem lehet benne tul sok benya ejts utba egy kutat
amugy tudod mikor mijen álásban van?
HA kicsit jobban megnézed,akkor látod h benzincső megy rá a tankból...Ebből következtethecc h lehet hogy az benzincsap...
lehet nem hülye csak nyitva volt a benzin csap mikor megkapta ja meg tele a tank oszt azota szinte nem is ment vele igy nem fogyhatott ki neki hogy tartalékra keljen kapcsolni. na de ha leállt volna akor azért lesett volna . hu vazze mos vetük oszt tönkrement
amugy ksözzi
nem elözö héten vettük meg amocit és nem angyon értek még hozzá ez elööt nem is nagoyn mentem még váltos mocival
csak robival és örülnék h anem hüyléznél le bmeg azért mert te kicsit jobban tudsz vmiröl...
Az a gáz csap!Ja a másik térdednél az a benzincsap
Te ennyire hülye vagy h ezt nemtudod?