Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyém 100at megy gyári áttétellel és nuku tuning kettövel nagyobb fogal elöl meg 109et mértek. de ha kevés egy neked egy 50es akor nem tudsz mit csinálni. nem kell szénné tuningolni venni kel egy nagyobbat ha már kinötted
Ez ennyit tud...ennyi törődj bele...vagy esetleg le van folytva vedd le a kipufft a hengerről ha van benne egy csonk vágd ki és a karbiba tegyél egy 80as fúvókát!
Helló mindenkinek!
Van egy rs 50-em és valamié csak 90-et megy. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma?
Elvileg minden gyári rajta csak egy arrow dob van rajta. (a bal oldali az enyém)
Szia szilvi
Nem vettem észre hogy írtál Bocsi
Ma este leszek msn-en végre Csak 9-ig melózok
jaja majd délután segítek küldök képeket is:D jah meg felismegyek msn-re anélkül nehéz lenne
Na jóéjt mindenkinek(már aki fent van)
nah ki is haltunk?amugy nagyi akkor sztem holnap emg csiinálom a cserát a hütöbe majd akkor
küldesz
képet plz
volt az aprilia szaküzletbe:Dés hát emgvettem kemény 3000 ft ért:Dnah jo 2.890 ért
ilyen hamar vettél úlyat légipostán érkezett
igen jobb oldalra kel betekerni ugyanis menetes.
de ha jól tom valamelyik nap még nem volt ilyened:
jah
:D:Dkéyntelen elszek amugy a spirált az elsö keréknél a villa mellet van egy szar oda kelll betenni ugye?meg a km orába:P de szal nem azona az oldalt ahola tárcsa van hanem a másikra ugye?
ja igaz. ha nem jó akormeg majd veszel egyet 5-6 ezeré
haverom faterjának van egy auto bontoja mondtam neki h hozzon egy traban tkm spirált:Pha nem jo meg veszem boltba :Dde msot ingyen hoznak egyett hát akkor mért ne probálnámn ki:D:D
Hehe igazad van!
az már az ö dolga hogy hol veszi meg... én csak javasoltam neki hogy micsináljon de ha nekem ijen cucc kéne azért már csak az apriliához mennék nem a Mezögéphez mondjuk láncon meg olajon szoktam sokat sporolni
Ja igen am azt néztem h a gyári RSeken ami van lánc az olyan mint egy bicikli lánc és haver DT-jén ami volt gyárilag kiderült hogy télleg bicikli lánc...akkor nem hiszem h az RSen is más lenne...persze a kicsin a nagyon azéé má van lánc!
Ez durva....nekem DID-volt akkor azt tom meg márkára csak azt h ami a gixxer-eken van!De mondom azért nagyon meglepődtem h ennyivel olcsóbb egy márkakereskedés mert mondták hogy 40%-al drágább...azért inkább kérdezze meg mind2 helyen!Jobban jár!
én meg az 50-esre vettem 5 méter láncot 3000 FT-ért a KITE-nél Lexmark volt a lánc neve bálázóra való és sokkal jobban birja mint a gyári ja meg hozzáteszem hogy erősitett és ha a bálázón birja a sok port akor mocin miértne birná
Szerintem elsőnek ne márkakereskedésből próbáld meg hanem valami más motoros boltból ahol minden van mert a márkakereskedés sokkal drágább...de nézd meg mind2őt mert pl nekem az rg-re lett volna egy láncszett 19 motoros boltban Suzukiban meg 8800FT-volt!Nézd meg mind2őt mert átlagban olcsóbb a sima motoros bolt!
igen ott tutira van, bár a fiokban nem hiszem hogy tartanak de megrendelik neked abban biztos lehetsz
ok köcce itt nállunk van egy aprilia szalon ott talán van nem?
nem hinném hogy valami nagy összeg lenne szal rendelj egy újat és kész
talán probálj meg rendelni egy újat vagy "hátha" bezúzta valaki a gépét de ez sértetlen maradt. szal van több lehetöséged is
srácok vki segitsen kiderült h hiáynzik a km spirálnak alul a helye ahova bele megy vhol kéne nekem egy oylan...de nem találok semit szal vana spirál az egyik vége bele megy a km orába de ahová a másik vége belel menne az nincs megy szal egy oylan kéne vki segitsen!PLZ
Jövőre akkor intenzív iv tanulgatás következik