Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, csak mert tudjátok nem tudok dönteni: Egyik azt mondja hogy rst vegyél, másik meg hogy tzr-t... Nincs más lehetőség, minthogy kipróbálom mind2-őt:D
attól függ miről ülsz mire milyen áttétel van rajta és én ennyi szakértelemmel nem mondanék vmiről véleményt
ha 2007es hoz akor tzr hozon nekem nem tetszik az uj rs50 125 ben valahogy más a külseje az 50esnek a tankja se tetszik felülröl meg az a lengövila bár te döntesz ugyis nekem hiába van rsem az uj bizotsan nem kéne akor már venék egy tzr -t
Blackhwak a TZR jó kis gép de ne valami gyorsulási világbajnokot várjál tőle, sajna az Rs-ről én is a többieket kérdem
Szal akkor tzr jobb ? A 2007-es.
jah az enyém a régebi a "gömböjü" idomos és jobban tépett mint a 2006as tzr de lehet uj 2006 v. 07 es rs már nem menne ugy meg nekem még a katalizátor is kivan véve a kipuffbol szál csö az egész a hangja az kegyetlen lett.
De 2007-es mocit hoz, csak melyiket hozza?:D
Hát az az állás h elvileg meglepem magam karácsonyra 1 rs-sel, vagy tzr-el. Kérdés, h melyikkel?:D::D:D:D
Mit hozzon a Jézuska?:)
ott lakik az egyik osztálytársam, na de ha mondjuk erre jársz és találkozol a Tigerékkel akkor megyek én is!
szerintem a mai motorok között a tzr jobban megy de az tény hogy a régebbi rsek jobbak szerintem!szerintem
Pomáz 40km a ring..vagyis 38
természetsen az Aprilia RS 50
Hát szerintem jobb volt a tzr....jobban megy kényelmesebb jobban lehet vele döntögetni!De ha választanom kéne Rs kéne én már csak ilyen Aprilia b**i vagyok!
te merre laksz?
lehetne de én nem arra lakom Tigernek meg Bencének írj ők laknak arrafelé
én ültem már mind2ön de az rsem joban tépett .
az mit jelent ,mert én is Hungaroring környéki vagyok és néha mennék veletek ha lehetne
sajna csak szökőévente
Z3 ti 3-an szoktátok küldeni mármint TZR-el?
én is csak állt az rs
És labika szted melyik a jobb motor?
én mind2őn!
Van itt olyan aki ült már tzr50-en is, és rs50-en is?
És akkor most el kell azon gondolkozni hogy eladod a tiéd és akkor veszel egy 125öst és ha saját motorral csinálod a jogsit is akkor 35ezer Ft az is (én is ugy csinálom) és akkor már lehet h olcsóbban megúszod!