Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zárd rövidre a féklámpakapcsolón lévő két vezetéket, ha világít, akkor rossz a kapcsoló, ha nem ,akkor szakadt a vezeték!
gyujtásis rajta van minden ugy is néztem már és nem tom mért van!de angyon idegesit csaka hátsonál van de ott normálisan szal bármikor lenyomom a fékpedált müxik de az elsö nem!
Vagy csak elszállt a kapcsolója (már ha van), nekem mindig hátul megy el:D na jó már 4hónapos és még müxik
tedd gyújtásra és úgy nézd meg
lenne egy ujabb kérdésem.....szal az normális ha behuzoma z elsö féket nem villágit a hátso fék lámpa?mit tudok tenni h világitson?köszi elölreis
akitöl vettema mocit én meg kérdeztem tölle improtálja olaszból a gépeket és....mondta h a vámnál modnták nekei h 2009 re lesz de hát éns ztem ez már elég rég ota megy ...h smkp-ra rendszám
kit látnak szemeim...
Milyen Dzsilerád volt? Márha szabad ilyet kérdezni
Jaja semmi se lessz az egészből, ezt még vagy 14 lehettem akkor fenyegettek a rendőrök hogy a 125 gilerámra lessz rendszám mint 50-es és majd akkor jól lebukok meg ilynek. De ebből azóta se lett semmi
igen mi is így látjuk Krisztiánnal, elvégre magyarok vagyunk
Ámen (én mondtam előbb...khm... érti aki érti )
nyugi nem lesz abból semmi...mármint a rendszámoztatásból
fain... addigra úgyis meglesz a 125 vagy... kicsit nagyobb
akkor jó engem nem érint a dolog
Hát nem ártana ha még akkor se lenne...
igen én is ugy hallottam
2009re lesz csak...
REndszám lesz majd rajta nekem rendőrök mondták mikor egyszer elcsíptek de azt mondták h majd minden évben kapnak egy ilyen kis gyenge valamit a biztosítótol azt annyi!
hello-sziasztok!
nem tudja valaki mennyi igaz ebből a sokadszorra felröppenő hírből, hogy kis 50-es csodáinkra rendszám kell?
és where?fahhe?
7? én 3ért vettem az enyémbe... Kb ekörül tudsz bele venni...
hello hello köcce neked is
mnah jo éjt rs 50 team:P
hát de éna mugy ugy jobban me gusznám mert majd le akarom festenia mocim mert van rajta egy csuszás nyom az oldlaán
és nem jön be meg ez az imos elsö se nagyon:D szal néztem és a akitöl vettüka sztmondta h a gyár spirál 7 ezernél kezdödik
ok
köcce
Hát sztem azon kell faragni vmennyit h jó legyen bele... Egyszerübb ha veszel egy belevalót:D