Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és ha nem viszem akor annyi a garanciának, bár sokan azt monták hogy a garanciával kitörölhetem a seggem
szerintem énis viszem szervizbe kel 500 as 1500 asra vinni. utána ha jol emlékszem 4000km-enként kell hordani de ebben már nem vagyok biztos
Pontosan mindennek megvan a jó oldala de szerintem nincs gond ezekkel az Aprilia-kal mert ha télleg mindig szervízeled ahogy elő van írva pl Trakee az AF1 topikból asszem 54ezer van az AF1ben és még mindig megy semmi baja ugyanugy megy mint uj korában!Az újakról meg annyit hogy barátomnak(Gozsinak) is van és szeretjük mind2en !
az fasza azért maradok énis az Apriliánál csak mennek azok bár az ujak nem tom mijenek még nem volt alkalmam kiprobálni, majd ha bejárodik de az is csak jövőre lesz. haver nsrje 3.ban 100 a vége és 145 150 6.ban jo mondjuk lehet tovább birják dehát a teljesitménynek ára van
Ja a végét nem olvastam nem tudom végre annyit tudok hogy 5.ben mentem vele 150el!
Ha tőlem kérdezted akkor az attól függ!Mert pl az előző 150es fúvókával sokat kapott(fekete gyertyakép árulkodik) azzal 1.ben 65 2. 100 3.120 tovább nem néztem!A mostani 120as fúvókával 1.ben 60 2. 93 körül 3.ban 115 tovább nem tudom most se!Elvégre jogsi még sehol semmi !Meg most majd ugye uj dugo meg főtengő felujítás hajtókarszett meg szimeringek csapágyak ugyh egy darabig majd nem is tudom!
én meg szeretnék kérdezni valamit. mit megy a te géped bizonyos sebeségi fokozatokban ha nézted már ja meg mennyi a vége? mert engem érdelene.
Ja am nem neked szólt a lenézés vagyis senkinek se szólt csak azé a hovátartás végett !És hát igen a jóöreg(fiatal) Rs125....hmm szép is az!
nem nézem én le azokat se szó sincs rola az is Aprilia de nekem valahogy nem is jön be nagyon szögletes. voltunk az aprilia szalonba mikor hoztuk a mocit és az uj 50es nekem egyáltalán nem tetszett de a 125 az valahogy máshogy néz ki az nagyon gyönyörü legalábbis nekem
Egyrészt azokra is meg a tiédre is mert a tiéd is jobban ment mint az ujak de ezért nem kell lenézni az ujabakkat biztos nem hülyeségből mennek lassabban!Biztos meglehet azokat is alkotni
még az enyémnél is régebbiekre gondolsz a trapézlámpásra? vagy mejiket mondod?
de a tiéd nem az uj generációs rs volt a régiek mentek jobban!
énse azt montam hogy nem megy 100 at csak amivel én mentem az a 80at se akarta elérni az én rsem meg 102öt ment de azt tegyük hozzá hogy pehej suju vagyok 55kg.
Van aki alatt csak 64-et..:D
nem akarok kötekedni de egyes emberek alatt a TZR alapból megy 100-at, de az átlagos az a 90 körüli...
Rs50 ha télleg érdekel a motor akor ha van msned vegyél fel, ott megtudunk beszélni mindent.
nagyi46@citromail.hu
hát foggalmam sincs hogy mejik birja jobban de szerintem még egyikel sem mentek anyit hogy tönkrement volna. de biztos vanak akik azért raktab bele elég sokat. ha száguldozni akrsz akor szerintem rs-t vegyél az lehet töbet megy az enyám gyári lánckerékkel ment 102öt
most 110 a vége elöl egyel nagyobal és böven van bene anyi erö hogy az egyel nagyobat elbirja és azért a gyorsulás se romlik sokat alig észerevehetö a változás.
Na ezaz, hogy mennyi a végük?(Tuning nélkül) Melyik birja jobban, az ujabb modellek közül?
Ha ezt megtudnám el is dölne h mi lesz karira:P
gyárilag tuning nélül szerintem az rs sem rakéta bár nem mentem még uj 50esek csak tzrel az viszonta nagyon nem tép 78 volt a vége amikor 400 km volt bene akor nem tom mijen fojtás volt benne de 45 volt a vége de ez gondolom igy van az 50es rs nél.
ezek a hozzá szólások után már kezdek kételkedni az újabbik Rs 50-t illetően pedig azt hittem már gyárilag tuning nélkül is rakéta
felvettelek
micsoda msn cím
michael.schumacher@monornet.hu
inkább mondj egy msncímet mert szarakszik az msn-em nem engedi felvetetni magát
Z3 felvettelek msn-re meg Blackhawkot iádig