Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy van az a "kapcsolo" a benzin csap
ha arra az eltekerhetőre gondolsz akkor az a benzincsap.de ezek szerint még nem nagyon szedted szét a vasat
csáo még egyszer meg kérdem:Pnem rég nem kaptam rá vállszt:P szal a bal oldlai idomon idomon van egy kapcsolo és az mi?(ahola térdem van ) köcce elölre is a válaszokat
engem se érdekel különösen ilyen lucskos fos idöbe ugyse akarok motorozni majd lesz még jo idö(jövöre) addig meg marad a bicaj
VElem jobban kitoltak én ebben az évben csak akkor kezdtem volna el ha meglett volna és aszontákl h 100% h meglesz ebben az évben ne butáskodjak már!Hát nem lett meg csak a kressz!Erről ennyit de leszarom
ez igy igaz énis igy gondolom mert érted ha van olyan aki a -5 ben is akar vezteni akor mé ne lehetne ö dolga ha odafagy de erre nekem azt monták hogy 10 fok alat nem vezetünk mert nem tapad a gumma
De bazz ez szopatás:D:D:D
Nyáron kezdtem el, és sajna nem volt pénz gyakorlatira, szal kimaradt egy kis idő...Addig megcsináltam elsősegélyt, és most várok "türelmesen"....
jaja nekem is monták hogy november 1.jén vége és csak március 1 töl mehetek vezetni ha engedi az idö.
Csak smkp-re van jogsid?:D
Egyébként engem szivatnak, mert éppen hogy el kezdtem volna gyakorlatit elkezdik hogy novembertől nincs oktatás márciusig...
*el
Ja am van rendszám rajta!Eddig még nem csíptek el 4000Km(kop-kop)!De nem is mek többet nem szabad
Van smkp re éppen de vették már azt is !
Labika ugye azért segédmotorra van jogsid
ha jol látom akor van rendszáma mocidon vagy tévedek.
Akkor ugyanugy állunk
mire jön a jo idö remélem meglesz a jogsi A1re már csak rutin és forgalom kell de az már csak jövöre
elhiszemén de nekem 50esben anyira nem tetszik az uj de lehet csak azárt mert nekem a régebbi van. amugy semi bajom az uj 50esel. faja gép az látom szereted a fehértet . nekem elég volt a feketéböl igy a 125 ös az már nekem is fehér
látom a képeid között te is készülsz a 125-re én is várom már
Nagyi46 hidd el az új rs nemvéletlenül kapta 2006-ban " az év legszeb formatervezése díjat"
azért anyira csaknem fogok bánkodni elleszek én a 25-össel.
én még mindig nagyon szeretem de 2 motor azé csak na áljjon már a garázsban ugyhogy megkal válnom az 50esemtöl pedig most télleg pöpec állapotban van
Én is leváltottam a kicsi AF1emet ami ez előtt volt pedig nagyon szerettem néha bánom is h eladtam de azért a nagytesó az nagytesó
aha hát lehet kicsit meghajtottam de edig semi baja nem volt 24000km nél kampo let a fötengelynek és felujitottuk az egész blokkot henger dugo... szal most nagyon pöpec lett 2500 km körül van benne de már nem használom többet majd a "nagy" testvérét
Az elég kevés volt Főtengőt asszem a ugy kell hogy cserélsz ugye dugót és amikor cseréled 2.odjára akkor kell főtengely felújítás nem csere csak hajtókarszett szimeringek meg csapágyak
igy igaz bár én csak a dugó cseréröl tudok azt ugyanis emlitették és 18000km-enként kell a dugot kicserélni a főtengelyről nem tudok semmit. az 50esben 24000km-t birt a főtengely
Pontosan és ha mindig cseréled benne a dugót amikor kell meg a szokásos főtengő felújítás hajtókarszett csapágyak szimeringek(téli generál) akkor örök élet és viszonylag nem eszik sokat se!