Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azért kérdeztem mert hawerom 160as polinis af1 futurája van.Mentem vele de az nagyon szar volt.Brutál nyomaték,felül viszont semmi.De sztem csak ez volt szar,más af1 még attól lehet jó Ez eléggé szar állapotban is volt...
Valakinek van olcsón rs50 membránja?
Imádom a motorom
De idén váltok nagyobbra eleget 125-öztem már
megkönnyeztem
Viszont erőben brutál atakos
Szerintem nem. A sport pro-nak mert nem csak sima af1
Sokkal jobb a futóműve pontosabban lehet íven tartani mint az sp02-t. Kigyorsításnál pedig nem jön kirajta az a tipikus gilera hajlam hogyha teljesen lapon van és lenyelezed kigyorsításnál akkor egy pillanatra megtorpan. Csak finomgázzal lehetett vele kigyorsítani. Nekem eddig az összes 125 közül ez a sport pro jött be a legjobban. Mondjuk azért is mert valósan 3000 km rel került hozzám
sp02 gilera?Az elég jó állíttólag.Jobb volt mint az af1?
Nekem ekkor egy sp02 volt a speed járgány
Egésszen addig amíg nem hullott annyira darabokra, hogy még magamnak se volt türelmem megcsinálni
Jah gyilkos volt egyszer ennek az első kerekének ugrott egy tyúk
Én estem egy hatalmasat a tyúk meg tollakra és húscafatokra szakadt
A pláne meg, hogy ahogy estem kelhettem is fel mert jött az öregnéne hogy elnáspángoljon mert kinyírtam a tyúkját
jaja úgymint nekem a cz
Mellette volt speed meg mz
Ez csak mókára volt
+attila=halálos fegyver
Ez a műfaj nekem nemjön be de azér nemrossz Télre jóvolna egy iylesmi
Papíron 125 ccm volt és 8 kw
A valóságba a 180-as malossi hengerrel, olyan 40 le lehetett
Egy 1988-as gilera XR1 Stetico replika 180 ccm power
Csak poénbók írtam h rossz a súlyelosztása...Hát már mérlenne rossz?Jólvan na z3-é lehet h rossz
tzrnek inkább jó, nekem ott a bitubo felirat alatt 10literes tank van ami + kg és még nehezebb megemelni
Mer a tézéernek szar a súlyelosztása
Az mind1 a hatás ugyan az
ha mész x sebességgel és full behúzod az elsőt nekem elcsúszik nem fejre állok...
csúszú első kerékkel nem megy a motorozás?
Nekem csak akkor világít a féklámpa ha fullba behúzom...De akkor orraesnék
ok
köce