Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk halandóknak betanulni kell az iveket.aki meg tud motorozni az meg motorozza az íveket.Én elsőre mitoval 32őt mentem.aztán tzr-el 20-aztam. most 09 zxr-el.
Na arról lehet szó
Arra eltudunk menni jókis pancsi
Na holnap re megyek mert holnap suli meg meló sziasztok jó éjt
Csak ringen. Utcára nincs vasam sajnos. Februárba yeti race-re gyere, ha meglesz a cetixxer.
Jövőre mehetnénk eggyütt akár ringen akár valamerre ha van kedved
Énse ismerem a pályát. Látszik is az időmön. Majd jövőre.
Bekell gyakorolni az íveket meg vagy soksztor elfékezem magam mert nem tom pontosan hol kell
Nem igazán ismerem a h ringet meg kell tanulni
Vak merőség megvan hogy jót mennyek csak a tapasztalat nincsen meg hozzá
Jah értem.
Mert 2x voltam egyszer elöl hátul arrow max-al
Egyszer meg nagyon szar voltam A mocc jó volt csak én nem tudtam rendeset menni
NEm adja el.
HA nagyon hozzászoktál 125-höz, miért csak 39-et mentél hringen?
Meg vették vagy nem adja el?
Vasárnap megyünk hozzá visszük gabinak a blokkját
Akkor csak a TZR marad :P Na jól van leléptem nehéz az én diák életem
Atié már nem eladó.
Igen ez egy ismerősömé a gép 2 éve áll és eladnánekem. Csak jobban szeretnék egy nsr-t mert azt nagyon könnyű kifolytatni. De abból is az sp-t ezzel csak annyi a gond hogy 4-et ismerek az országba abból most egy eladó de az az atis race-jé
Ez csak az első alkalomra értetem
A többin már szeretnék 15 környékieket menni vagy ha tudok akkor jobbat is. Ki kell tapasztalnom majd a gépet mert nagyon hozzászoktam a 125 höz
Hát értem én de a TZR az csak 2T
Annyit röhögve lehet menni.
Nme nagyon variálok rajta a a futómű beállítás lessz más de azt amennyit megyek én utcán arra pont jó lessz az is
Az lessz az első tavaszi napsugárnál irány a H ring. Az a célom hogy a 4. 20 percbe már legalább egy oylan 2:19-22-as időt mennyek aztán már csak jobbakat
Csak a 4t ket nem kell annyiszor generálozni.
Azoknak inkább a szelepeik szoktak szarakodni.
Na az a problémám hogyha 2t lessz akkor azt megtudom javítani akármi baja van és lessz is.
Viszont a 4t nek nem lessz baja de ha mégis akkor nem biztos hog yolyan konnyen megjavítom mint amit már éveken keresztül tanulgatok
Ahoz, hogy felmérd milyen esélyeid vannak, menni kell pár kört, és látod mennyit mész....
Ez igaz de akkor kevés lenne pályára ha meghagynád olyan állapotban hogy mehessen utcán is nem
Am szólj ha sokat kérdezek csak érdekel majd tavasszal elnézek valahova pályára még sose voltam de ki szeretném próbálni!
Én abból indulok ki,hogy ha generálozni kell a tzr-t akkor mennyi zseton,megha a zxr-t kell generálozni,az jóval több...szerintem ez nem mind1
A 250 2t kb 18373547578 milliószor nagyobb élmény.
Csak ha leveszem a pálya idomot a zxr ről és felpattintom a gyárit, akkor bátran elindulokvele akárhova