Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj hogy a kezdőt kell kifizetni
Az a kb 20 ropi versenyenként nem lenne akkora gáz
De szerintem ha úgy lessz akkor 1-re mindenképp elmegyek csak hogy lássam miléyenek az esélyeim.
Hát szerintem nyujt olyan teljesítményt a TZR mint a 400as ZXR de viszont jobban megérni pénzileg a ZXR ugye?
Idén még marad a speedway cxsak idén szinyóval
Kapja majd az ívet rendesen
Vazzz. Egykét versenyre azért elnézhetnél. Nehogymár a licenszen muljon. Akkor inkább egy hétig ne tankolj.
Igen meg azért is mert a 2t-hez legalább konyítok is.
Csak most megcsípett a bolond kígyó hogy 400-ast szeretnék
Nekem 7.0 a kompresszióm és gyári 34es karbim van és 170es főfúvóka szal szar mer t sokat kap de legalább nem ragad meg 12500 tól kez a piros,az fölé nemszokom pörgetni
Nme lessz lóvém a liszenszre sajna Malek Gáborral (purmo, pedróza kihogy ismeri) akartunk elindulni.
De ezt a szezont még kihagyom de csak a pénz miatt de a kövin ott leszek
Pont erre a 2őra gondoltam de inkább a "régebbi" 2004es RSV vagy télleg a Desmosedici!
Hehe mind2 jó én úgy hallottam főleg hogy láttam szereted a pályázást akkor jobb lenne a tzr ugye?A zxr az inkább utcára jó nem?
Nekem a gyári dugó henger ezzel a karbival és kipuffal 6. ba 12 500-at leforog
JÖssz vele versenyezni is?
Nekem a köv japán lesz szerintem de még jódarabig marad a dzsilera Desmosedici rr kellene vagy az új v4es aprilia
Hát én is ezt mondanám ugy igazán mert azt hallottam h csak alul jobb de az a baj h ez "turán" volt nem városban!Irgalmatlanul megy az a motor!Ahoz képest h nem is olyan nagy!
Én most egy zxr 400 ra váltok.
De esélyes egy tzr 250 r is
ja de a hátulját a legjobban mindig azt látom de azt se túl sokáig
Szerintem meg a 160as polini csak túrázni jó meg városba...Inkább egy jól kihegyezett szanaszétt reszelt 125ös henger kellene nekem ami nem nyomatékos hanem pörgős De lehet csak nekem jön be jobban nemtom
Az enyém az gyári bontatlan blokk. Arrow rendszer, és egy PBH40DELLORTO karbi
Az lehet ! Már nem kéne japán gép se más!Csak olasz!
De megmarad a kis sport pro nagyon sokáig!
Megvan pöckölve?
Olasz mocira kell váltani Akkor talán nyújt olyan élményt mint a kis sport pro
Hát haverom sport pro-ján 160as henger van 2en ültek rajta én meg az RG-vel üveghangon pörgettem és alig bírtam tartani a tempót aztán mondták h észre se vették h ennyire lemaradtam nem is huzták neki!Most hogy nekem is Sport Pro-m van jobban tartom a tempót de azért a 160as polini az 160as polini
Köszi
Te ismered a gépet meg az erejét
Eddig akárhány sport pro-t láttam vagy mentem vele mind valami fenomenális élmény volt kezdetek óta ilyet szerettem volna és egyszerűen imádom én is!
Mire váltasz?Sport pro után?Lehet bármi nem lesz olyan! Na jó azért lehet
az övé kicsit zsír . .