Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy kéne egy sebbeség mérö spirál vki irta h ajoa trabanté rá ez igaz?
Ha gurulni akarsz ráhuzod a kuplungot és kész...
én elektromos roller után ültem TZRre.kérdés van?
eh ksözz a jo tanácsot csak még szokni kell:P robogo uitán vicces de kezdek blele jönni:P
érezni kell mi jó a gépnek nem itt sopánkodni
simán bazz 12nél is
nagyi oylankor a sebességet csökkentem és akkor nincs motorfék és nem pröög ki kb 11 ezerig volt már oylan fuu teljesen transzba edtem:D:D:D
ugy van h le akarok válktani akkor gurula mtoor és ha le esett 4 ezer alá akkor le váltok de fékezek is mert nemszabad gyorsan menni mert akkor motor fék vna tapasztalat:D szla fékezek és kcisit és 4 eezerig vagy aláű engedema fordulatszámot és asztán váltok le ugy igy jo?és felfelé 7-8 ezer ig pörgetem asztán utánna váltok jobban szeretek igy mert kimélem az élet tartamot ezzel de van mikor gyorsulni akarok 10 ezerig kipörgetem csak hideg van sztem még ehez amugy tök szokatlana hátso fék tegnap oylan kb 80 al mehetek 4.esbe (5sebis)és aszthittem átérek és válttt a lámpa hátso fék eg ykicsit nyomtam le és már csuszot a hátso kerék vszeg azért mert nem száradt fela z aszfalt vagy hideg volt de még szerencse hh meg tartottam:D
jolvan de akkor mit csináljon huzza be a kuplungot? vagy váltson fel egyet ?
Hát h a motorfék nem vmi jó a 2t-nek...
igen azt irta hagya gurulni had essen le a forulat 4000ig és csak akkor vált lejjeb szal nem 8000nél dob vissza egyet. de ezzel most mi a baj
Nem igazán értem... Mármint 4ezerig hagyod motorféken gurulni?
lefele okés az a 4000 de felfelé nekem nem tetszik lehet azt még forgatni 10000ig anyira azért nem kel kímélni
el ne hidd már Aprinkámat kímélem amennyire csak lehet hisz szerelmes vagyok
amugy az jo hogy én álatalába felfelé 7-8 ezernél szoktam le váltani meg ugy szoktam h le pörög kb 4 ezer ig és addig fékezek ha vna lámpa és utánna ujra fel pörgetem és váltok ez igy ugye nem gázos?
csak én bánok ilyen jol a mocimmal akor lehet azért ment tönkre na majd viszadobom mosmá énis 10000nél hátha tovább birja
Meg ha 8nál visszarakom már ott vna majdenm 11nél azt csak ritkán szoktam
11nél visszaváltani
Na jó ha 8nál járok már nem igazán szoktam visszarakni, de 7nél még lazán...
Szerintem se 8000nél én 11nél szoktam akkor olyan jó kis zúgós hangja van mikor kiakad a ford mérő
szinte gondoltam hogy jön valami motorgyilkos
nem-e?
hát mondjuk nem 8000nél kel viszaváltani de 4000 az elmegy
Ilyen nekem is kell
2t nél nemszabad motorfékelni mert nemtesz neki jót