Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

80+50a kipuff
80 asszem.de megérte sztem úgy megy az a motor hogy
És Bencének kb mennyibe került az egész átalakítás a mocin?
pontosan!
Hát nem sokat szerintem!Próbálj meg szerinteme gy direkt szűrőt és ugy a kipufft!
egy gianelli vagy arrow kb annyit hogy nem ismernél rá a gépre
Szeretnék egy kis erőt varázsolni a a mociba, szerintetek egy Leo vince sportkipufogó az mennyit javítna?
nekem kb 2.ban forog ugyanott annyit
az enyém meg üresben leforog kb 14000et de nem szoktam bántani nem szabad
az enyém 50es Bencéjé 80as...na az
és Z3 igy 80ccm-el milyen a gyorsulása?, gondolom sokkal jobb
jaja üresben én is kipörgettem 12 000 után egy picit
akkor ez szériahiba? és akkor végülis valós az a érték hogy 9300 fordulatnál 80al megyek?
*13500-ig
Nekem 6.-ban 85 körül forog 8500 környékén, nem tom mennyit pörög, egyszer dob nélül apám megpörgette üresben, kb 13500-og ment ki az óra (tudom, hogy csak 12000-ig van órázva )
jaja nekem 50esem és 125 ösöm is van.
nekem 80nál 8500 elöl egyel nagyobb 13as hátul gyári ha jol tom az 47es és 11500 ig kiforog.
nekem is megáll 80nál a yamahacitysek mondták hogy megoldják nekem 5perces emló de nem volt időm bevinni www.yamahacity.hu
nagyi46 neked is RS50 van?
az enyémen 18as van ha jol tom és kb 2.8at eszik városba csö gázon 3at nem nagyon sikerült még megetetni vele.
ja igen meg még elég nagy problémám van, Z3 gondolom esetleg te tudnál nekem segíteni, mert a km/h órám 80-at mutat 9300 fordulat környékén és megáll 80-ál az rpm mutató fell megy max 10 000ig
akkor bocsi benéztem rendesen valahol, de legalább nem zabálja a benzint , gondolom én, végsebessége mennyi kb?
TZRembe 130as van persze nem gyárilag
Srácok ti melyik mocit ajánljátok? Z3 te már mondtad:D
14es van az rs50en!és még folytás kivétele után is 72-78 as főfúvóka mint egy simsonba