Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy tévedek! akkor bocsi!
21es?kizárt
És akkor mit vegyen az ember?:D TZR50,v RS50?
de a gyorsulása azért biztos jobb, mivel a TZR-ben csak 16-os Dell"orto van és az RS meg 21-es
ja abba van elektronikai fojtás is már
Annyi kéne am az RS50nek hogy egy sportkipuff egy karbi meg egy sportosabb áttétel és akkor versenyképes lenne!
Akkor szerintem ki se próbáld az RS-t!Nagyon le van folytva és arról meg nem is beszélek hogy az a láncáttét egy dt80ra is tökéletes lenne...
2005-ös de nem tudták eladni és vettem meg az év elején (rossi replica)
Mikori TZR-ed van?Am meg ne várj sok különbséget 50ccm között de próbáld meg!Aprilia szalonban ha van teszt motor!
Amikor megveszed a motort le van folytva hogy normálisan be legyen járatva ez azt jelenti h a kipuffban van egy csonk meg át van fúvókázra!Azt ha eltávolítják akkor minden mehet amit csak akarsz!És igen full gyári a gép asszem olyan 2ezer volt benne akkor!Full gyári!
Sziasztok!
Nekem is van egy Yamaha TZR, de nagyon szeretnék ki próbálni egy újabb(2006-2007) RS-50-est mert ütös kis rakétának gondolom,és nem tudja valaki hol lehetne esetleg kiprobálni? Vagy erről ne is álmodjak?
jaja az ij tzr is nagyon levan fojtva hevernak van egy ojan és csak 78 at megy az azért elégé elszomorito az én rsemhez képest. bocs Z3 a tied biztos jobban tép
de ful gyári volt? bejáratás után egyböl anyit ment? mert azért van valami fojtás a kipuffban vagy én tom roszul mert az 50esemben volt 2 ös amit szépen kivágtunk onnan nem kel az a fenének se
Szerintem azt azért még1szer írjuk le hogy nem rossz ez az RS50 csak ennyi pénzért többet vár az ember...az 100% hogy biztos menne az ha engedné az EU!
Hát én tudok egyről ami 163at biztosam ment de nem tudom h az a vége vagy nem!
amugy nem tudjátok menyit megy egy uj rs 125 ami teljesen gyári?
sajna nem volt alkalmam kiprobálni még mert be kel még járatni meg nem is szoktam menni vele ijen fod idöben.
igen pontosan...az 50es az inkább ilyen Japán mintára készült igy külsőre....a 25ös meg a jó öreg Olasz teknics!
jaja és a 25ösön pontosan forditva van minden tárcsa elöl hátul a lánc kupuf meg egy csomo minden.
ez buzi nem küldi el a képet na mind1 ugyis látot már mindeki 50est és 25öst is
Most ahogy gondolkozok sok különbség van 125 és 50 között a 125ös kövérebb egy kicsitt a festése is csillogósabb és hát persze a váz szerkezet...alapból hátul a keréknél és azt is nézd hogy az 50es Aprilia teljesen fordítottja mint a 125 az 50es az inkább jappános...bal oldalon az első fék és a lánc!
Hehe akkor jó!De am télleg haverom VOLT tzr-e (tzrlaca) az ugy ment mint az állat!és alig evett nem tudom hogy csinálták!
tessék egy 50-es és egy 25-ös azért van ott egy kis különbség.
yamaha TZR 50
elmorzsoltam egy két könycseppet az utolsó mondat utolsó részének olvasásakor köszi