Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de várjunk... Akkor sztetek melyik a legjobb 50-es moci?
ja itt most neh azt higyje valaki h szidom az RS-t mert ezt betudhatjuk az EU-s hülyeségeknek!Menne az ha engednék!
Hát először is ha ránézel egyből látod h 50es vagy nem termet festés meg minden!másodszor az rsnek nem 190 a vége csak lehet hozzá venni pálya kittet 90ezerért akkor annyi a vége....szerintem meg nem a legjobb....egyántalán nem nyujt annyit amennyit elvár tőle az ember....jobb mint egy simson...már amelyik de télleg nem megy annyira mint a régi RSek meg régi af1ek...nem beszélve a tzrekről!
jah dee sztem ha a serbi topicba kérded ugyan ezt ott azt mondják hogy a SEnda,Xtreme,és a GPR szal nincs harag
hát nagyon nem lehet összehasonlítani, csak egy 2007-es rs 50-ről nem mondod meg hogy 50ccm-es, ha nem látod a kipufogóját:) Egyébként LE-ben is sokkal jobb a 25-ös, és ugye végsebességre is, stb...(190km/h:))
De 50-esek közt a legjobb az rs nem?:D (bocsi z3:D, tudom szted a yamaha tzr50:P)
Hát szerintem nekem volt mind2 nem is 1 de már nem ülnék vissza 50re....sokkal másabb!
hát nem de 50es létére azért mégiscsak elismerés illeti tüzérkét biztosan még nem rseztem
nem bántom én az 50 eseket nagyon jo gépek azok föleg az RS hisz nekem is van egy de azért egy 25-össel nem lehet öszehasonlitani vagy igen?
Most miért kell bántani az 50est?:D
Oks, thx, csak így magasságra, stb. nem nagyon különbözik az 50-estől, csak hogy rendszám van rajta, azt meg nem vettem észre:D. Elvileg jövőre az 50-esek is rendzsámoztatva lesznek...LOL
ja meg az 50 az nem egy hude izmos gép szal mégegy 50est nem veszek az tuti
125-ös. ott figyeg a rendszám ha jol megnézed
45
Vki nem tudja, hogy amíg nincs bejáratva rs 50 mennyit tud menni végre?
Üdv.: HaWk
lenne egy nagyon szar kérdésem :D szal az én képemen de ahogy láttammindegyiken az egyik idomon a légbeömlönél van egy ijen kapcsolo az mit kapcsol?erre még nem jöttem rá :Pplz választ:D95 ös széria
nekem nem írta ki:S
ilyen szar messengerem van de én is felveszlek hátha úgy sikerül
Ja, ok:D
Z3 téged még fel is vettelek csak vhogy nemtom nem látlak soha:D
msn: mmegyeri@hotmail.com
25ös ott a rendszám
msned van?
Nagyi!:D
Neked az uj mocid az 125-ös, vagy 50-es? (Már sorry a hülye kérdésért:D)
Üdv.: HaWk
Sziasztok! ELADÓ !

Egy AGV SPORT verseny overál (M/40-es méret), Mat Mladin 6-szoros AMA Superbike bajnok tesztelte ezt a típust! Teljesen új nem használtam, ajándékba kaptam de sajnos nem az én méretem, az eredeti címkék is megvannak! Egyébként csak az USA-ban, Kanadában, Ausztráliában, Angliában és Új-Zélandon van jelen a márka. Mivel teljesen új és nagyon szép ezért az ár végleges! ÁRA: 65 000 Ft.
Hozzá passzoló verseny csizma, ez is használatlan 10 000 Ft.
e-mail:michael.schumacher@monornet.hu
350000 és 380000 atol füg menyi cucc kel hozzá. mert van potba dugo is ami 0 kmes meg pálya gumi meg egy csomo minden szal rajtad mulik hogy mit választasz hozá de ne agodj az árban megegyezünk ha van msned akor fel vehetsz és ot megbeszéljük a részleteket nagyi46@citromail.hu
És mennyiért adnád az rs-t?
:P nem hiszemmost vetem keden meg az rst:P olaszból hozták be ugyh vszeg nem _:P!tom tom nem vszeg hanem csap szeg
akkor jó