Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

z3. töllem kérded ha igen akkor nem
Közvetetlenül a kulcsot ahová dugod azt nézd meg két kis csavar tartja az egészet, méghozá 8-as imbuszkulcs kel neki :) maj ha kihuztad patinsd le a müanyagot az ajárol de vigyáz elnetörd és ott van aszem 5 vezeték a barna a világitás ha jól emlékszem,
de végül is tök mindegy meik csak vizsgáld meg a kábelt és mozgasd hátha felgyulik.
Némá a környéken laksz!Véletlen nem a Coránál gyakoroltatok fateroddal anno még jogsi elött?
jol van meg nézem ahoz hogy féker hozzá bocs d e nagyon kezdö vok:P ülés-t le?
vagy vigyem majd visza aszlaonba
ahol
vettem
és nézzék meg
Szerintem nézd meg a gyujtás kapcsolod mert lehet ott van elérve vagy el oxidálodva a kábelod.
ahha
ok köcce
Szerintem még maga a lámpa mozgását nézd meg mert lehet hogy a rázkódástól nem érintkezik mindig...
ki mit tud mondani mit nézzekmeg?jah meg a km spirál ugye modnta a bama hogy atrabanté jo rá az igaz?meg nekem amugy akm/h jelzöm nem müködik nem para de most kaptam nem rég a mocit és tudni akarom menyi a vége!
Attól lehet h már kiégőben van az izzó is....vagy télleg érintkezés!
a világitással nekem is vannak gondok ma pl ugy jöttem este haza hogy nem volt világitásom és le álitottama gépethogy mivan meg néztema kábeleket uttána ujra beinditottam akkor már szar volt?ez mitöl lehet?kábel?meg most is lementem meg nzétem 3szor idnitottam be és enm ment a lámpa vmi érintkezás sztem mert az aksi jo az önindito is tökéletes lehet hogy már hideg van....... plz válaszoljatok de amugy világit néha:Pmilehet a gond? plz válaszokat!
jó tiszta a plexid
Enyém egész jól világít Bár attól függ mihez képest De nekem megfelel,imádok sötétbe mocizni
enyémnek se jó a lámpája...szép meg minden de világítani azt nem nagyon tud
Jaja ez igy let megcsinálva mert eltört a gyári, de én ezt már igy vetem. Legalább jóbblet a világitásom mert valjuk be az rs-eknek nem a legjóbb a lámpájuk legalább is én ezt halotam meg a haveromén tapasztaltam.
amugy vagy egy eladó, Hengerem 50 ccm-es nikocilos jó álapotban és egy 205 ccm-esnek a müszer fala fordulatszám nélkül, Bocsi Tudom hogy nem ide tartozik.
Háde tényelg, de msot már szép mito evo kinézete van
béka style
Vagy csak megtört az eleje és igy pótolták ki... Egyik ismerősőm mitoja is elég "béka stylosan" nézett ki... Két db köd lámpával
télleg elég fura.mintha egy kocka lámpás naked nsrre ráhuztak vna egy af1 fejidomot
Hozzá valót kell venni... De amugy sem fog pontosan mérni, másrészt meg ezeregy más indoka lehet, h mért nem mér pontosan...
bama boy.milyen fejidom van az rseden?mert az nem a gyári az biztos
csak a sprirál belső átmérője ha nem egyezik akkor nem lessz hiteles amit a muató mér
a spirál adja a meghajtást az órának, ha spirál szakad utána semmi nem jó az órába, se a mutató se a számláló
Szevasztok !
Nekem meg fordulatszám mérö spirál kelene de tul drágák
Ezést egy barátom tanálcsolta hogy mérjem le és nézem meg egy autos boltban
Nosa lemértem elugrotam az autos boltba és a trabanté pont megegyezik vele
Párszáz forint. De ha elmész egy bontoba ott ingyé is kapol, a francnak a gyári bolti
Igen?ezt nem tudtam....mert haveromnak a replica AF1en eltört a spirál és nem mérte a kmeket se
az a km-eket is ezzel szórakoztak régen h kikötötték h mikor meg adták el akkor "alig van benne km"