Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kmspirál csak hajtja az órát.
ismerem köcce azért amugy a km spirál az a maga a bevitt kilométereket si számlálja vagy az csaka sebeségemet?
Am azt az oldalt jegyezd meg mert ott minden van ....www.italmondo.hu
ahha ok köcce akkor fel hivom majd télleg köszz csháoo
szerintem sok....neh már annyi legyen....
asztán szerintem hívd fel italmondot és ad neked 4ezerért asszem
nem még nem gondoltam tudtook adni vmi web odlalt asztán ott meg nézém és ha bejönne akkor meg rendelném de lehet szereznek nekem vmi 8 ezerért az reális?
am meg boltban próbáltad már?
rs50es.....
hy all kéne az rs 50 esemhez egy km spirál vki tud e segiteni viszonylag oclson köszz elölre is
Eladó Shox Bőrruha és Lazer bukósisak!
Bőrruha S és a bukó is S. Ár: Ruha 80,000 Bukó pedig 65,000
Ruha full protektoros! Bukóhoz a dom a gyári sima plexit is mert fényvisszaverős van rajta és kivehető mosható a belseje!
Tel: 30/6802519
E-mail: luczas.attila@kabelsat.hu
páááárduc hehehehehheheheheheheheeeheheh

ez fogyatékos :D Vazzeg adtad volna el hamarabb, vettél volna kapát helyette
Cső nemtudnád nekem is elküldeni azt a könyvet?
neis..
ilyentől se vennék motort
párducnak mióta van sörénye ember?
szerintem az egy oroszlán.de bocs ha tévedek.
Eladó!

2005-ös Aprilia RS 50
fekete-piros fényezésű (mint az új RS-eken..oldalán egy párduc)
karcmentes, tökéletes esztétikai és motorikus állapotban van!
Pont így néz ki:
a kép csak illusztráció..:
http://www.bikepics.com/pictur...
http://ww
w.bikepics.com/pictur...

http://www.bikepics.com/pictur...


E-mail: matovim@vipmail.hu
Ha érdekel küldök majd képet!
Eladó egy gyári és szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Hitel megoldható! EZ AZ ÁR CSAK DEC 5.-IG ÉRVÉNYES!, UTÁNNA VISSZA TESZEM AZ ELŐZŐ ÁRAT! EZ SZERINTEM TELJESEN KOREKT ÁR EZÉRT A MOTOR ÉRT!(GYAKORLATILAG ÚJ MOTORT KAPSZ)! Alkalmi vétel!


ÁRA 1000001ft
tel:06-20-391-9664
Váltókart keresek 98 as rs 50hez!lécci segítsetek
huh hát azt nagyon megköszönném ha lemérnéd enyém is szét van szedve xd szervazbe van mert kijöttek elém kocsival majd elmegyek azt megnézem
Huhh,hát jártas vagyok...ennyire azért nem Egy kis faragással meg ügyeskedéssel biztos fel lehet rakni,ha kell lemérem a segédváz csatlakozó méreteit,úgyis szét van szedve
Heelo! Van egy Rs 50/80 am elado! Tényleg fasza motor csak én már nagyobbat veszek. Ha érdekel valakit irjon: atimaister@freemail.hu vagy msn: atimaister@example.com