Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi a címét ! látom jártas vagy mito-s témában nem tudod hogy fzr-250-re rálehetne rakni mito evo farokidomot ha kell segédvázzal együtt?
ez volt az első rs-em ilyesmi az is amire kell szal ez a tipusú lenne az igaza olyan oldal nem tudsz vletlen ahonnan lehet ilyeneket rendelni?
értem sajna ijenben nem tudok segíteni nekem is csak egy van de az kell jah meg amugyse egyezne meg a ketö szerintem. de probálkozz rs 125 forumba ott van mindenki ez kihalt teljesen.
a haverom rs50-es ére keresem a pletyót ha tudtok valamit használt is jó akkor szóljatok
hello. még mindig megvan az 50-esed a 250 es mellet? talán boltbajárásra használod ?
95-ös trapézlámpás aprilia rs50-hez keresek plexit akinek van légyszi szóljon
max leugrok néha a csajokhoz a sarokra jo idöben. de oda megteszi a bicaj is
hát ha kel valakinek akor ma is elviheti én már nem megyek vele ugyse
Nagyi46 láttam a képeid közt egy Rs 50et az nem adod el?:D
Elküldtem. Remélem hasznát veszitek!
szia Eszti nekem is elküldhetnéd bár nem hiném hogy már sürün használom majd az 50est. de sose lehet tudni álo helyzteben is tönkremehet nekem 8 hogy hova küldöd jöhet msn en is nagyi46@citromail.hu emailom is ugyan ez. köszi!
Szia. Légyszives küld el a leírást .A címem:krisztian.sipos@freemail.hu
Hát ebbe nyugodj bele, 2 ütemű 7ezer alatt soha sem fog megindulni. Apámnak volt anno egy NS 400R, de az is, 7000 alá esett a fordulat és semmi. HA kell tudok küldeni egy ksi füzet szerűséget amiben midnen szervíz intervallum, meg mindennek le van írva amire csak szükséged lehet! HA kell csak szolj és küldöm!
köszi a segítséget!
bocsi bubu!
babu!jó hozzá a b jogsi! szerintem inkább használtan éri meg!de te tudod!
Sziasztok! Én egy nagyon kezdő motoros fun vagyok, vagyis h olyan kezdő h a jogsinál tartok
Beleszerettem egy RS 50-esbe és ez most lehet h nagyon gyenge kérdés, de ugye ehhez jó a B-s jogsi is? Vagy ehhez már mocis kell? És tényleg inkább használtan éri meg venni?
Köszi
Szia . Azt nagyon megköszönném . Mert Alapjában véve semmit nemtudok hogy mikor mijen karbantartást kell elvégeznem rajta. És mik a feltöltési adatok .Váltó olajat is csak sacra cseréltem benne amikor megvettem . Címem:krisztian.sipos@freemail.hu
Cső wima engem is érdekelne leginkább ez h mennyi és milyen olaj kell bele gyárilag meg ilyen műszaki adatok!kösz!am hova kűldöd, ide fórumba vagy adjak e-mailt?godor2@freemail.hu
Krisz12!Ha egy használati utasítás segít valamit azt esetleg tudok küldeni!Mert azért olyanokat jó tudni hogy mennyi olaj kell a telókba a váltóba+ilyesmi!ha kell szólj
Köszi a válaszokat . Az enyém egy alap 50-es. És hatodikban 5-6 ezernél ha elkezdek gyorsítani még nem nagyon akar megindúlni.De 7 ezertől már rendesen húz .Esetleg nincs valakinek szervízkönyve hozzá ?Mert sehol sem találok hozzá .És ha egyszer javításra kerülne a sor ,szeretném én megcsinálni és nem szerelőhöz vinni .
jaja én is 9-10 ezer között járkálok vele...ne menjen bele a pirosba azt kész...:)