Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyilván,ha nem gáz a pénz és később is lesz felújításra vagy nagyobbra,akkor az újabbat kell venni
szerintem is nagyobb esély van a kállóseményinek de még egy2003 évjáratu is lenne nem tom mék legyen
áhh nem...most lett kész és elég sokban van ahhoz hogy eladjam...legfeljebb ősszel de sztem addigra neked már lesz vasad...
de csak 50esr van papirom?jó lesz nekem 50 is legalább nem lesz szálguldás!igaz hogy nagyon pörgött a kx 85 de ez van
jaja
ezt te döntöd el de nekem nem ér meg 400 ezerrel többet,mert 20al többet megy meg ledes az index,tedd félre azt a pénzt 25ösre későbbre,vagy ruhára
norbinsr te véletlenul nem hirdeted? és ha igen mennyiért adnád?
a kállóseményit mondod?
csövi! hát szerintem a 85-ös KX után kevés lesz neked az 50-es RS...de ez csak szvsz!

Minden jót!
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=78213
ilyenre gondoltam,ez újra lett fújva,de,ha a blokkja tényleg így rendben van,akkor jó vétel,főleg mikor meg van szorulva vki
á nem egy 50 -es is simán megtesz ha hirtelen bárhova el kell ugrani !nem?
azt amit te is: RS 50,csak mondjuk első szériásat,mivel 2 ütem előbb utóbb úgyis felújítás stb,akkor meg már tök mind1,hogy a legújabb vagy pl 93-as meg aztán nem hiszem,hogy 2 év alatt tanulómotoron több százezret szeretnél bukni
rendes vagy
azt arra írtam,hogy,ha abszolút kezdő vagy,de jó,hogy 50ben gondolkozol nem 125/50-ben
te a helyembe milyen motort vennél? pl ha a lé nem számítana?
eszembe sem jutott,én meg távolról sem okoskodni
de ez se minden esetben lehet elég
igazad van amugy
Randy nem keménykedni akarok nehogy félreércs csak ez van
akkor nem szóltam,akad már tapasztalat
NSR,16
rs50csabi hol vetted Szabolcsba?
nyiregyen?
milyen mocival és hány éves korodba buktál?
sorolom babetta , simo, hond dio ,2 hónapig kölcsönbe egy kawasaki kx85